2021 Aralık Anneleri

Kızlar ya bana memnun. Kaldığınız bi diş kaşıyıcı linki atın güzel kavrayabildiği bebenin
Biz iki tane kaybettik 🙃

Kızlar ya bana memnun. Kaldığınız bi diş kaşıyıcı linki atın güzel kavrayabildiği bebenin
Biz iki tane kaybettik 🙃
Kendi tutarak verim alabildigimiz bizimde yok ama biz bundan cok memnunuz cok dayanamadiginda ben kaşıyorum sakinlesiyor 🤗

Eklentiler

• Screenshot_20220406-001218_Chrome.jpg
    Screenshot_20220406-001218_Chrome.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 28
Biz iki tane kaybettik 🙃

Sağ ustten ikinci var ya bayılıyo.

Su da muhteşem

Kendi tutarak verim alabildigimiz bizimde yok ama biz bundan cok memnunuz cok dayanamadiginda ben kaşıyorum sakinlesiyor 🤗
Bunu sepete atmıştım kararsız kaldım nasıp olur diye süper o zmn alıyorum

Sağ ustten ikinci var ya bayılıyo.

Su da muhteşem
İkinci dediğin hepsi birlikte satılıyor sanırım
Bi verim alamadık kaybettiklerimizden 🙃 iyi ki kayboldu 🤣

Bunu sepete atmıştım kararsız kaldım nasıp olur diye süper o zmn alıyorum

İkinci dediğin hepsi birlikte satılıyor sanırım
Bi verim alamadık kaybettiklerimizden 🙃 iyi ki kayboldu 🤣
Al hepsini oynar 🤪 yani onu nasil tuttuğunu görsen inan bi onun icin bu seti alırsın. 🤣 Ama tabi senin bebe sevmeyebilir belli olmaz. 😬

Al hepsini oynar 🤪 yani onu nasil tuttuğunu görsen inan bi onun icin bu seti alırsın. 🤣 Ama tabi senin bebe sevmeyebilir belli olmaz. 😬
İşte bilemiyom ki
Ya bnm elimi tutup götürüyor 😥
Set çok kız ev dolu oyuncak 🤣

İşte bilemiyom ki
Ya bnm elimi tutup götürüyor 😥
Set çok kız ev dolu oyuncak 🤣
Doğru abi de var. Zaten bibyerden sonra ne bulsalar kemirecekler. Ama kurabiye güzel bak hakasını çok iyi tutuyo ben o çıngirak setindekiyle birbirine takıyom hep hem ses oluyo hem iyi tutuyo döndürüp döndürüp.
20220417_210717.jpg

Şunu ben çok sevdim minik hafif filan diye ama hiiic sevmedi 🤣 atıyo resmen.

Aaa bak bizde ona benzeyen e bebek dis kasiyici var turuncu olan bizimki onu yine digerlerinden daha cok seviyor
Ayy hele şu fisher price diş kaşıyıcı Çelik sanki çocuk nasıl ısıracaksa çok sert hiç sevmedi bnm ki onu senin ki
Yarın ebebek yolu gözüktü bi canlı görüp alayım
Eşim eczaneden bunu almış hiç sevmedi

Eklentiler

• 9EBC5BB4-93EB-4FC7-9194-7A05454FB2DB.jpeg
    9EBC5BB4-93EB-4FC7-9194-7A05454FB2DB.jpeg
    50,2 KB · Görüntüleme: 50
Biz iki tane kaybettik 🙃
Canım link bırakmayı beceremiyorum civilden almıştım 14.90 dış kaşıyici diyince çıkıyor alttaki yıldız cingirak çok güzel kavuruyor ve güzel kasıyor elinden düşürmüyor benimki ☺

Eklentiler

• Screenshot_20220417-225350_Civilim.jpg
    Screenshot_20220417-225350_Civilim.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 51
Ayy hele şu fisher price diş kaşıyıcı Çelik sanki çocuk nasıl ısıracaksa çok sert hiç sevmedi bnm ki onu senin ki
Yarın ebebek yolu gözüktü bi canlı görüp alayım
Eşim eczaneden bunu almış hiç sevmedi
😂😂bunun aynısı bizde kizimdan kalma vardı steril olsun dedim kaynar suya koydum eridi yaaa 😂 ebebekten 15 / 19 liraya aldık dün çeşit çeşit sıkıldıkça veriyorum eline.

Slm şekerler nasılsınız pek giremiyorum bende malum bebişle yetişemiyorum da bişey sorcam size doğum kilom daha var benim nerdeyse 10 kilo kaldı bende 70 den aşağı inemiyorum şu mfk yönteminde adalis varya zayıflamak için emziren annelerde kullanıyormuş alsamda kullansammı acaba ya çok takıyorum kafaya nezaman gidecek bu kilo yaa
İçeriğinde ne var ona bakmak lazım bebeğe etki eder mi diye mesela bana diyetisyen yeşil çay felan iç demişti o hafta bebeğim Kilo almadı sen zayiflarken bebekte zayiflamasin aman dikkat et

X