2021 Aralık Anneleri

Teşekkür ederim canjm 10 kere almaktansa 1 kere alırım😒
Ben de dogdugu zaman skiphop i hepsiburadadan 200 civarina almistim suan o kadar inmez ama ara ara guzel indirim oluyor denk getirebilirsiniz. Birde dolapta yurtdisinda getirip etikietli uyguna satanlar oluyor🤗
Bn cesaret edemedim 😅 seninkinden alcam ama
Oioi kaktüs, el nasıl acaba 🤔
Oioi kaktusu kullaniyorum. Biraz genis ilk zamanlar kavramakta zorlaniyordu suan memnunum 😊

Erkek anneleri bayram icin kiyafet oneriniz var mi ya 😁
Ah kanayan yaram 🤣 Tulum bakıyorum ben de ama güzel bisey bulamadım. Salopet tarzı bişey olabilir alttan çıtçıtlı.
Kendi tutarak verim alabildigimiz bizimde yok ama biz bundan cok memnunuz cok dayanamadiginda ben kaşıyorum sakinlesiyor 🤗
Bunlar dış fırçası değil mi? Büyük kızım kendi firçalayamadigi için dişlerini biz bununla fircaliyoruz. Dişlik olarak da mı kullanılıyormuş 🤔

Ben de dogdugu zaman skiphop i hepsiburadadan 200 civarina almistim suan o kadar inmez ama ara ara guzel indirim oluyor denk getirebilirsiniz. Birde dolapta yurtdisinda getirip etikietli uyguna satanlar oluyor🤗

Oioi kaktusu kullaniyorum. Biraz genis ilk zamanlar kavramakta zorlaniyordu suan memnunum 😊
Dolaba da bakayım eşim pahalı buldu ahhh işten çıkmayaydım oğluşuma termosların kralını alırdım😀😀

Ah kanayan yaram 🤣 Tulum bakıyorum ben de ama güzel bisey bulamadım. Salopet tarzı bişey olabilir alttan çıtçıtlı.

Bunlar dış fırçası değil mi? Büyük kızım kendi firçalayamadigi için dişlerini biz bununla fircaliyoruz. Dişlik olarak da mı kullanılıyormuş 🤔
Evet canim bi tarafi dislik bi tarafi firca ama o girca tarafida o kadar yumusak ki ondan da hoslaniyor 🤗

Canım link bırakmayı beceremiyorum civilden almıştım 14.90 dış kaşıyici diyince çıkıyor alttaki yıldız cingirak çok güzel kavuruyor ve güzel kasıyor elinden düşürmüyor benimki ☺
Bundan var arabada oyalamak için duruyor eve çıkarayım oynasın ☺️ Çocuk bnm parmakları diş kaşıyıcı yaptı 😀

Ben bunu aldım diş kaşıyıcı olarak çok rahatlatıyorr 🥳

Eklentiler

• IMG_20220418_112111.jpg
    IMG_20220418_112111.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 48
X