2021 Aralık Anneleri

Yaa kızlar aranızda bebesini hala sararak uyutan var mı, ben kollarını sarıyorum çünkü kendini uyandırıyor, nasıl biraktiricam bilemedim havalar da ısındı artık sarmayim diyorum, zaten zar zor uyutuyorum, gecen uyuttum dalınca açmayı denedim tek kolunu çıkardım hemen gerinmeye başladı ve uyandı sonra uyut uyutabilirsen 😞
Bence sarmamalısın artık. Ellerini aktif kullanabiliyolar çünkü.

Bugun ilk kez denedim uyku arkadasini. Kucakta patpatla uyuyorduk. Kucagimdan yataga birakinca basina alnina dokunarak desteklemeye devam ediyordum. Uyku arkadasiyla yatakta denedim. Patpat yapmadan bas oksamaya devam etti. Oyuncagi cekeledi dokundu yaklasik 12 dk sonra gozleri kapadi. 20 dkya da nefesi uyku rutmindeki gibiydi. Cok inaniyorum faydali olacagina 😊

Benim de karin cevresi iki uc hafta geri cikiyordu. Suanda da ogunleri az miktarda oluyor 90 cc icebiliyor 120 aldigi cok nadir oldu. Midesi mi kucuk o zamanda ondan mi karin cevresi az cikiyordu diyorum. Sizin suan ogun miktarlari nasil acaba 😊

En cok kil tuy cikaran sey sarimsak 😁ev arkadasim guzellik uzmanligi okuyordu kasina durerdi. Ben de kendime sarimsak yqgi yaptim. Yan taraflarim aciliyor diye arada suruyorum
Yağını nasıl yaptın canim. Çok kokuyor mu yağı

Arkadaşlar bir kaç gündür bebeğim çok huzursuz çok ağlıyor sakinlestiremiyoruz kolaylıkla bugün doktora götürdüm kan tahlili verdik kreatin kinaz değeri 207 çıkmış yani normal sınırın üstünde kas hastalıkları fln diyor internette Allah korusun anlayan varmı yada başına böyle bişey gelen çok korkuyorum kötü bişey çıkacak diye:KK43:
Bahsettiginiz degeri bilmiyorum ama bizde endokrin doktoruna goturmustuk bebegimizi bi cok tahlil yapilmisti 1 ay sonra hepsi cikmis olur o zaman getirin demisti 2 haftada cikan sonuclar hep referans disiydi ben korkarak goturdum 1 ay dolup diger tahlillerin cikmasini bekleyemedim doktorda tek basina hic bisey ifade etmez ayrica o referans araliklari bebeklere gore belirlenmiyor ki biz hepsine bakip bebekteki araliklara gore degerlendiriyoruz demisti, sizinde korkulacak bisey yok insallah 🙏🏻

Bahsettiginiz degeri bilmiyorum ama bizde endokrin doktoruna goturmustuk bebegimizi bi cok tahlil yapilmisti 1 ay sonra hepsi cikmis olur o zaman getirin demisti 2 haftada cikan sonuclar hep referans disiydi ben korkarak goturdum 1 ay dolup diger tahlillerin cikmasini bekleyemedim doktorda tek basina hic bisey ifade etmez ayrica o referans araliklari bebeklere gore belirlenmiyor ki biz hepsine bakip bebekteki araliklara gore degerlendiriyoruz demisti, sizinde korkulacak bisey yok insallah 🙏🏻
Tesekkur ederim yorumunuz için doktora gösterme fırsatım oldu sonuçlar temiz çıktı ağlama nöbetleri beni korkutmustu birde internetten sonuçlara bakınca daha çok korktum

Kızlar atanamayan influencer geldi 🤣🤣
İstiyorum ki memnun kaldığım üründen herkes faydalansın ve hak eden işletmeci kazansın 😂😂
Ben adet döneminde ped kullanmaktan aşırı huylanan bi insanım günde kaç kez değiştirirsem değiştireyim kaşınıyorum tiksiniyorum plastik geliyor
Lohusalıkta beije diye bi marka önerdi kuzenim organik pedler dokusu çok güzel kaliteli bi marka
Deneme paketi gönderiyor ilk etapta ben memnun kalınca bir sürü daha aldım🤣
Benim gibi olanlar denesinn 🥳🥳

Kızlar atanamayan influencer geldi 🤣🤣
İstiyorum ki memnun kaldığım üründen herkes faydalansın ve hak eden işletmeci kazansın 😂😂
Ben adet döneminde ped kullanmaktan aşırı huylanan bi insanım günde kaç kez değiştirirsem değiştireyim kaşınıyorum tiksiniyorum plastik geliyor
Lohusalıkta beije diye bi marka önerdi kuzenim organik pedler dokusu çok güzel kaliteli bi marka
Deneme paketi gönderiyor ilk etapta ben memnun kalınca bir sürü daha aldım🤣
Benim gibi olanlar denesinn 🥳🥳
Ben takip ediyodum alsam derken hamile kaldım 🥲

Bebegim 600 gram almis, hep bir küsür kilo aliyordu. artik boyu uzuyor kilo alimi yavasladi dedi doktoru ama ana yuregi ‘acaba ac mi kaldi?’😩
Demir damlasi olarak ocean verdi bize kilosu kadar damlaticakmisiz. 9.ayda kan testi yapip ona gore devam ya da tamam diyecekmis.

Bebegim 600 gram almis, hep bir küsür kilo aliyordu. artik boyu uzuyor kilo alimi yavasladi dedi doktoru ama ana yuregi ‘acaba ac mi kaldi?’😩
Demir damlasi olarak ocean verdi bize kilosu kadar damlaticakmisiz. 9.ayda kan testi yapip ona gore devam ya da tamam diyecekmis.
Benim de 600 aldııi takılmaaa

Boyuna gitmiş ne güzel işte maşallah

Artık iyice hareketlendiler, kilo alımı daha da yavaşlayacak 🌹

Bizim bebiş de 400 gr aldı bu ay son 10 gün hiç almamış emme problemi yaşadığımız dönemde, rotadan sonra da ishali sürmüştü bir miktar 🥺
Hem kilo alımları yavaşlıyor hem de bu 3-4. Ayda çevreye de ilgi arttığından konsantre olup uzun uzun ememiyorlar genelde.
Bizimkinin o terelelli havaları gitti şu an için şükürler olsun sıkı bi beslenme programına soktum😬
Hastalık olmasın da kilo işi halledilir 😻

X