2021 Aralık Anneleri

Ay emzirirken ses duymasın diye bakıyorum hemen kulakları dikiyo

J jijikalp bu arada boy kiko ne cıktı tospiğin
65 cm
7250 kg
Boyu 4.5 cm birden atmis
Ay bizim de rotada ishal olmustu dogru, bide bu kusmalar baslayinca biraz yavaslamis olabilir. Artik cok hareket ettikleri icin kusmaya da normal dedi
Bugun rota2 ve bexero yaptirdik, ben de bi iki gun sonra beslenme saatlerini sklastiricam

Aynı Eylül yakalamış sonunda ogluşu

Kızlar dünden beri her yerim ağrıyor şimdi ateşim çıkmaya başladı üşüyorum mastit olabilir mi ya ama göğsümde tıkanıklığa bağlı minik bezeler yok sadece dün meme ucum yara oldu göğsümde de biraz şişlik oldu bol bol emzirdim yatisti ama üzerine bastırınca halen aciyor, ne boğaz sisi ne gribal belirtim var anlamadım niye ateşlendim mastit mi ne oluyor yaşayan var mı antibiyotiksiz gecer mi

Olabilir istersen bi dr görün
kızarıklık çok şişme var mı bazen antibiyotiksiz bazen de ilaçla

Olabilir istersen bi dr görün
kızarıklık çok şişme var mı bazen antibiyotiksiz bazen de ilaçla
Şişme vardı sık emzirerek geçirdim sönük şuan ama elimle dokununca morarmış gibi acıyor meme ucum catlamisti ordan enfeksiyon kaptı galiba ateş çıkınca şüpheye düştüm, sen kullanmistin dimi emzirebiliyormuydun ilaç kullanırken, hiç kenarda sütüm yok mama da bilmiyor

Emzirmeye uygun verir
Bn mastitken oğlan emmeyi bıraktığı dönem oldum
Ama bu sefer KBBye gitmiştim kullandım

Ben largopen 1 mg kullanıyorum öyle durumlarda doktorum yazdı 12 saatte 1 3 tane alınca geçiyor.Aynada bak memede kızarıklık varsa olmuştur.Gecmis olsun

Ben largopen 1 mg kullanıyorum öyle durumlarda doktorum yazdı 12 saatte 1 3 tane alınca geçiyor.Aynada bak memede kızarıklık varsa olmuştur.Gecmis olsun
Sağol canım yazdirayim bende elimde bulunsun
Yok bn KBB ye Bademcik geçirmiştim onun için bebe ağlarken yazdım eksik yazmışım
Mastite genel cerrahi yada dahiliye
Tamam canim teşekkür ederim

Yağını nasıl yaptın canim. Çok kokuyor mu yağı
Sarimsaklari rendeleyip zeytinyagi icinde birkac gun bekletip suzdum. Su ucu rolonlu taraklardan aldim. Sacin zayif oldugu bolgelerde bastirarak gozenekleri acip sarimsagi fisfisli bir siseyle ya da pamuga dokup surduruyorum.
Evet kokuyor yazin evin havalandigi ve sık banyo yapilabildigi icin kullanmak daha uygun

Kokusunu hissettim bakim eşim kabul ederse yapim. En azından doğal bı yöntem. Teşekkür ederim hocam

Kokusunu hissettim bakim eşim kabul ederse yapim. En azından doğal bı yöntem. Teşekkür ederim hocam
rica ederim. Birde olgunlasmamis cevizi kabuklariyla butun haliyle zeytinyaginda guneste bir yil bekleterek yapiyorsun. Onu yaptik henuz kullanmadik. Kokudan cok rahatsiz olursa bekleme suresini goze alip bunu da yapabilirsiniz insallah faydasini gorursunuz

Kızlar mama suyu için termos önerisi olan var mı 2 ay önce derece göstergeli almıştım ama bozuldu normalde memnundum 10 saat kadar sıcak tutuyordu ama şimdi en fazla 3 saat. Sizin kullandığınız memnun kaldığınız var mıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…