2021 Aralık Anneleri

Sarılmayı öğrenmiş yaaa eriyorummm🥲🥲

Eklentiler

• 334EB070-0822-43F3-BCAE-02BAF1676BCF.jpeg
    334EB070-0822-43F3-BCAE-02BAF1676BCF.jpeg
    93,9 KB · Görüntüleme: 81
Bazen sizin de gucunuzun bittigi oluyor mu? Cok uysal, cok sakin, cok huzurlu bi bebegim var binlerce kez sukurler olsun. Ama gun geliyor sutunu eksik iciyor, gun geliyor asiri kusuyor ve ben kendime mukayet olamadan asiri sinirleniyorum her ne kadar ona belli etmesem de. Ona belli etmemek icin disimi skiyorum, kendimi zorluyorum. Yani cok sacma biliyorum ama niye boyle oluyo🤦🏼‍♀️ Sonradan da o an sinirlendigim icin uzuluyorum. Esim aksamlari uyuyakaldiginda ona da sinirleniyorum mesela. Sanki gece kalkip o sut veriyormus gibi bide uyuyo diyorum icimden 🤦🏼‍♀️ Ki aslinda bana cok yardimcidir arada bi sizdiginda isler bana kaliyor bunu kaldiramiyorum galiba. Sanki gucum yetmiyor gibi hissediyorum bazi gunler bu duygularla bas edebilmeye. Ay regl sinirliligi ve duygusalligi mi bu ya öf hic sevmiyorum bu halimi😿
Benimki üç dört gündür sürekli agliyo kucakta gezmek istiyo akşamı zor ediyorum birde ilgi isteyen büyük oğlum var dün kardeşini uyutup gelcem dedim saat sekizde bende uyumuşum yorgunluktan .eşim yardımcı oluyo ama ara tatil bitince ise gidecek ne yapcam bilmiyorum.

Ayak destegi kismi yok o onemli diye biliyorum bu cok guzel degil bence ya
Biz de gecen hafta ebebekte araba bakarken bakalim dedik adam direkt bunu onerdi hem masada cok rahat sizinle yemek yiyebiliyor bence fazla vermeye gerek yok dedi digerleri daha cazip geliyor gorunus olsun ozellik olsun ama adamin soyledikelri de aklimi karistirdi

Hepinizi alintilayamadim ama yalniz olmadigimi bilmek, bu sinirlilik ve yetersizlik hissinin ortak oldugunu tekrar duymak cok iyi geldi. Iyi ki varsin kk😿

Dunden beri de yeni bi krizimiz var, surekli kusuyor. Atesi yok, huzursuzlugu yok ama surekli kusuyor. Kiyafet kalmadi🙄 benim ust bas bile kalmadi🙄 acaba basit bi usutme oldugu icin sadece kusmayla mi kendini belli ediyor?
Sut fazla geliyor diye dusundum ama miktari hep ictigiyle ayni aslinda. Napcam ben ya heryer kusmuk habire ust degistiriyoruz👀

Bu benim çok hoşuma gitti 270 tl sanırım minderi de dahil.Son 2 ürün mü ne kalmış sepete eklemiştim.
Bu Tip ürünler Çapraz ayaklı olduğu için devrilmeye karşı da diğer standart dik ayaklılara göre daha iyi diye duymuştum. Bebeğin kendine masadan destek alıp itme ihtimaline karşı. Bakınca da mantıklı görünüyor.

Hepinizi alintilayamadim ama yalniz olmadigimi bilmek, bu sinirlilik ve yetersizlik hissinin ortak oldugunu tekrar duymak cok iyi geldi. Iyi ki varsin kk😿

Dunden beri de yeni bi krizimiz var, surekli kusuyor. Atesi yok, huzursuzlugu yok ama surekli kusuyor. Kiyafet kalmadi🙄 benim ust bas bile kalmadi🙄 acaba basit bi usutme oldugu icin sadece kusmayla mi kendini belli ediyor?
Sut fazla geliyor diye dusundum ama miktari hep ictigiyle ayni aslinda. Napcam ben ya heryer kusmuk habire ust degistiriyoruz👀
Üşütme olsa karnı ağırır biraz da olsa ishale çevirir bence ya hiç huzursuzluk yoksa öyle bişey değildir
Bir dönem biraz azaltmıştı ya sütü şimdi eskiye döndüyse belki ilk etapta fazla gelmiştir reflü bu saatten sonra ortaya çıkmaz heralde bilemedim 🙄

Üşütme olsa karnı ağırır biraz da olsa ishale çevirir bence ya hiç huzursuzluk yoksa öyle bişey değildir
Bir dönem biraz azaltmıştı ya sütü şimdi eskiye döndüyse belki ilk etapta fazla gelmiştir reflü bu saatten sonra ortaya çıkmaz heralde bilemedim 🙄
Karni agrisa aglar heralde bizimki gayet mutlu. Öf ne olsugunu anlayamamak cok kotu bisi ya

X