2021 Aralık Anneleri

Bizim aile sağlığı merkezine yazı gelmiş prospanla ilgili . Dış ülkelerde çocuklar akciğer mi me iflas ettrmiş toplatmışlar sanrım. Bana kullanma at öksrk olursa ılık su ver dedi
Hala verıyor burdakı doktorlar bıtkısel ıcerıklı dıyede rahatça verıyırdum büyük çocuklarıma

D dlay_32 bnm kızın söylenmesini dr dinlettim belli bi ağrısı var dedi
Ağzından su akıyor mu diye sordu evet diyince reflüsündem dedi

Erkek bebis anneleri bebeginizin kafasinin arkasindaki saclar dokuluyor mu Ay arkasi kabak gibi kel kaldi cok cirkin duruyo napcam ya önden mis gibi arkadan emekli amca
Bizim de valla önce önler dökülmüştü onlar çıktı şimdi ortası kel kaldı oğlumun sinirlerim bozuluyor
Daha 5 dk önce badem yağı sürdüm

D dlay_32 bnm kızın söylenmesini dr dinlettim belli bi ağrısı var dedi
Ağzından su akıyor mu diye sordu evet diyince reflüsündem dedi
Canım dün soyledim doktora reflu ilaci verin çocuk rahatlasın,inatla vermiyor ve inatla eşim başka doktora gostermeme müsade etmiyor.Doktor diyo biz o ilacı kilo alamayan bebeklere veriyoruz sizin kilo alimi iyi veremem diyor.Perisan bir haldeyim evin heryeri heryerde az önce 5 dakika uyuttum yatırdım bulaşıkları makineye koydum çalıştırdım tezgahı silemedim uyandı sanki biryeri acımış gibi ağlıyor.Kucagimda uyusun iyi koyunca gözü kapalı uykusunda ağlıyor.Bu 4.ay atağı mahvetti bizi nolur geçsin artık.

Erkek bebis anneleri bebeginizin kafasinin arkasindaki saclar dokuluyor mu Ay arkasi kabak gibi kel kaldi cok cirkin duruyo napcam ya önden mis gibi arkadan emekli amca
Bizim önler döküldü yerine çıktı sonra yanlar kulak arkalari teraslı gibi oldu döküldü birkaç gündür çıkmaya başladı.Kendi haline bıraktım ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…