2021 Aralık Anneleri

Bende bundan aldim senin yaninda cok zevksiz buldum kendimi 🤣🤣 bizim alt damak sisti cok huzursuz oluyor diye pztsi saglik ocaginda bunu al cok huzursuz olunca sen kaşi dediler valla bayada ise yariyor bebis tam tutturamiyor
Öyle olur mu ayol tutabileceği şeyler vercez bol bol ellerine kendileri o hırsla kaşıyacaklar hem de kavrama kabiliyetleri gelisecek.

20220406_001711.jpg

Bak şu seffaf olan süper çok da hafif ama onu atıyo sevmedi. Ortadakine bayıldı onu hic bırakmıyo iki taraftan tutup yemesi boyutu filan çok rahat oluyo. Elleri göğüs hizasında kalıyo filan açıyi simdi tam anlatamıyorum ama bayılıyo. Onu kemirirken biraz vakit gecirebiliyo. Kurabiye olanın da dokusu sertliği cok güzel ama kırmızı halkasını çok iyi tutuyo kemiriyo o yeşilimsi halka da hışirdayan kitabınındı ses olsun diye taktım. Hışırdayan kitabı çok sevmedi. Bi de kuyruklu almışrtım ebebekten o kuyrukları çok sokar ağzına diye ben basından ayrılırsam asla vermiyorum.

Kanzın bi oyuncagı var o da süper ama görümcemde var diye alamadım. 🤣 onun yerine bu iki link attım ya onları aldım. Onu da linkliyorum benzer oyuncağı olmayan varsa alsın.

Şu an burda indirimli.

Öyle olur mu ayol tutabileceği şeyler vercez bol bol ellerine kendileri o hırsla kaşıyacaklar hem de kavrama kabiliyetleri gelisecek.

Eki Görüntüle 3041765

Bak şu seffaf olan süper çok da hafif ama onu atıyo sevmedi. Ortadakine bayıldı onu hic bırakmıyo iki taraftan tutup yemesi boyutu filan çok rahat oluyo. Elleri göğüs hizasında kalıyo filan açıyi simdi tam anlatamıyorum ama bayılıyo. Onu kemirirken biraz vakit gecirebiliyo. Kurabiye olanın da dokusu sertliği cok güzel ama kırmızı halkasını çok iyi tutuyo kemiriyo o yeşilimsi halka da hışirdayan kitabınındı ses olsun diye taktım. Hışırdayan kitabı çok sevmedi. Bi de kuyruklu almışrtım ebebekten o kuyrukları çok sokar ağzına diye ben basından ayrılırsam asla vermiyorum.

Kanzın bi oyuncagı var o da süper ama görümcemde var diye alamadım. 🤣 onun yerine bu iki link attım ya onları aldım. Onu da linkliyorum benzer oyuncağı olmayan varsa alsın.

Şu an burda indirimli.
Şu sulu iki tane ikisinide tutamiyor valla kavrayamiyor eldivenli olan zaten hic olmadi bi turuncuyla arasi iyi bizimkinin ben senin attiklarindan alayim ben yanlis secim yapmisim cok tesk canim 😍

Eklentiler

• 20220406_003055.jpg
    20220406_003055.jpg
    92,9 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20220406-003433_Chrome.jpg
    Screenshot_20220406-003433_Chrome.jpg
    71,1 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20220406-003403_Chrome.jpg
    Screenshot_20220406-003403_Chrome.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 39
Şu sulu iki tane ikisinide tutamiyor valla kavrayamiyor eldivenli olan zaten hic olmadi bi turuncuyla arasi iyi bizimkinin ben senin attiklarindan alayim ben yanlis secim yapmisim cok tesk canim 😍
Güzeller de halkalı şeyler simdi. Bunlar bir tık sonra. Eldiveni emiyo benimki ya 🤣🤣

İnşallah ya dünden beri kafaya taktım çocuğu habire karın üstü koyup uzanmasını bekliyorum sanki bir anda olacak gibi🤦‍♀️
Bizimki nefret ediyor yüzüstü durmaktan 🥴😁
Benim kizcem çok hasta teyzeleri 😢perşembe gun oksurmeye baslamisti cuma doktora götürdüm, şimdilik antibiyotige gerek yok demişti prospan başladı, kotulesirse getirin demişti, pazar öksürük arttı ve çok şiddetli kusmasi vardı, fiskira fiskira kustu, atesi de oldu, pazartesi tekrar götürdüm bu sefer antibiyotik ve ventolin başladı, acilde bi serum taktılar hava verdiler, yatirayim tedavisini burda alsın dedi ama abisi var okulu var ve bırakacak kimsem yok o yüzden kalamadım, öyle halsiz ki yavrum, ne güzel sesli gülmeler agulamalar falan başlamıştı hepsi kesildi 😞
Cok gecmis olsun canım inşallah iyi olur bir an önce 🤲🏻
Coook gecmis olsun ah bu abiler ablalar kardeşleri hasta ettiler, Benimde oglusum hasta,bir aydır neredeyse hastalıkla uğraşıyoruz ablamiz usutmustu küçüğé de geçti ateş öksürük burun akıntısı bebeğim üç gün serum yedi sonrasında 7 gun ağızdan antibiyotik ve üsutme şurubu yedi malesef geçmedi ciğerlerine ilerlemiş hastalik bu hafta 5 gün boyunca bacaktan iğne yedi yine usutme ve öksürük şurubu da içiyor 😣hergün vücuduna iğne sokuluyor çok ağladı sesi kisildi,ignelere başlamadan önce iyi diye aşı da olmuştu 😣😣rabbim dermansiz dert vermesin tabi inşallah toparlayacaklar
Ay siz de mi 🥺 Allah şifa versin çok geçmiş olsun canım 🤲🏻

Dedim ya benim uslu evladim bile morardi aglamaktan, en son ates de cikinca dayanamadim verdim yuce calpolu🥳
Ama ilk doz hu kadar etkilememisken ikincisinin canavara donusturuyor olmasi enteresan🙄

Buna neye gore karar veriyor doktorlar 👀
Bilmiyorum kendi kararı oluyor sanırım 😂
Bn oğlanda 4 aylık tadımlara başlamıştım 🤨

Coook gecmis olsun ah bu abiler ablalar kardeşleri hasta ettiler, Benimde oglusum hasta,bir aydır neredeyse hastalıkla uğraşıyoruz ablamiz usutmustu küçüğé de geçti ateş öksürük burun akıntısı bebeğim üç gün serum yedi sonrasında 7 gun ağızdan antibiyotik ve üsutme şurubu yedi malesef geçmedi ciğerlerine ilerlemiş hastalik bu hafta 5 gün boyunca bacaktan iğne yedi yine usutme ve öksürük şurubu da içiyor 😣hergün vücuduna iğne sokuluyor çok ağladı sesi kisildi,ignelere başlamadan önce iyi diye aşı da olmuştu 😣😣rabbim dermansiz dert vermesin tabi inşallah toparlayacaklar
Çok geçmiş olsun
İnşallah tez vakitte şifa olsun

Kızlar günaydın, hurma yiyip de bebesine dokunan var mı ? Ben 3 gündür hurma yiyorum, dün oğlumun kakasında kan vardı, bugün de kustu 3-4 kere acaba hurmadan mı oldu diye düşünüyorum çünkü farklı bir şey yemedim bunun dışında

Kızlar günaydın, hurma yiyip de bebesine dokunan var mı ? Ben 3 gündür hurma yiyorum, dün oğlumun kakasında kan vardı, bugün de kustu 3-4 kere acaba hurmadan mı oldu diye düşünüyorum çünkü farklı bir şey yemedim bunun dışında
Hurma yapmaz heralde yA ben alerjı doyetınde olduğum ıcın hurmaya verdım kendımı

İlaçları eczaneye sordum. Açıldıktan sonra
Dolaba koyun ev sıcaksa dedi eğer ağzı şekerlenmişse kullanmayın atın dedi
merve merve

AA ben o markayı görmemişim çok güzelmiş gerçekten hopladikca ses çıkarıyormus ondanmi aldın ? 500 civarı hep dolapta ne kadara aldın sen ben 330 a prego buldum aldım ama kargolamiycak sanki satıcı duruma göre bright starsa bakayım, benim erkek bebek ama çok durdurmayacam çünkü hiç sevmiyor antrenman yapmayı yürümeye cabalatacak biseyler lazım bana dikkatini cekmeliyim
Su model bizimki. Alttaki kismi kapak gibi hopladiginda ses gelir ama ozel bir sesse kastettiginiz oyle degil. Ic kismi her oyuncaga ulasabilecegi sekilde donuyor. 320 tlydi cok temiz denk geldi.

Eklentiler

• 16492414284433517505936099425513.jpg
    16492414284433517505936099425513.jpg
    102,3 KB · Görüntüleme: 42
  • 16492418998156782166939940060978.jpg
    16492418998156782166939940060978.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 40
Benim kizcem çok hasta teyzeleri 😢perşembe gun oksurmeye baslamisti cuma doktora götürdüm, şimdilik antibiyotige gerek yok demişti prospan başladı, kotulesirse getirin demişti, pazar öksürük arttı ve çok şiddetli kusmasi vardı, fiskira fiskira kustu, atesi de oldu, pazartesi tekrar götürdüm bu sefer antibiyotik ve ventolin başladı, acilde bi serum taktılar hava verdiler, yatirayim tedavisini burda alsın dedi ama abisi var okulu var ve bırakacak kimsem yok o yüzden kalamadım, öyle halsiz ki yavrum, ne güzel sesli gülmeler agulamalar falan başlamıştı hepsi kesildi 😞
Bizim aile sağlığı merkezine yazı gelmiş prospanla ilgili . Dış ülkelerde çocuklar akciğer mi me iflas ettrmiş toplatmışlar sanrım. Bana kullanma at öksrk olursa ılık su ver dedi

X