2021 Aralık Anneleri

Bizim de valla önce önler dökülmüştü onlar çıktı şimdi ortası kel kaldı oğlumun sinirlerim bozuluyor 😂
Daha 5 dk önce badem yağı sürdüm🤣🤣
Ay surmeli miyiz yag mag bisiler? Annem surtunmeden dolayi ilk saclarinin dokuluyor olmasinin normal oldugunu soyledi diye ben bisi surmuyodum🙄 gerci surunce daha hizli uzar dimi👀 aksam babasina biraz kestiricem sanirim en azindan kabak gibi tek bi yer ciplak kalmasin😿
Bizim önler döküldü yerine çıktı sonra yanlar kulak arkalari teraslı gibi oldu döküldü birkaç gündür çıkmaya başladı.Kendi haline bıraktım ben.
Yataga deyen yerler surtunmeden dokulurmus o yuzden bizim arkasi dokuldu sanirim👀 yanlar dokulda cikti arka cok yavas cikiyor keltos arkasi 😂
Bizimki tek tük dokuluyor ya onuda kundaginda görüyorum bı kactane
Ben de yataginda goruyorum tek tuk ama kafaya bakinca arkada sac kalmamis😂

Canım dün soyledim doktora reflu ilaci verin çocuk rahatlasın,inatla vermiyor ve inatla eşim başka doktora gostermeme müsade etmiyor.Doktor diyo biz o ilacı kilo alamayan bebeklere veriyoruz sizin kilo alimi iyi veremem diyor.Perisan bir haldeyim evin heryeri heryerde az önce 5 dakika uyuttum yatırdım bulaşıkları makineye koydum çalıştırdım tezgahı silemedim uyandı sanki biryeri acımış gibi ağlıyor.Kucagimda uyusun iyi koyunca gözü kapalı uykusunda ağlıyor.Bu 4.ay atağı mahvetti bizi nolur geçsin artık.🤲
Aynı anlattıkların bizde de var 😔
Ağzından su geliyor mu
Biz 1 aylıkken şikayetleri söyleyince reflü defi o zmn verdi ilacı ki o zmn aylık bir alıyordu
Valla kilo alımı iyi dedi yinede verdi bizim dr
Reçetesiz de alabiliyorsun
İstersen al motilium günde 4 kez beslenme öncesi 5 dk sonra beslenme

2 saniye çöp atmaya gittim dönerek yatağındaki engeli aşmış geçmişler olsun 😂
Neyseki sağına doğru dönüyor sadece 🤣

Eklentiler

• IMG_20220406_172717.jpg
    IMG_20220406_172717.jpg
    145,4 KB · Görüntüleme: 62
Ay surmeli miyiz yag mag bisiler? Annem surtunmeden dolayi ilk saclarinin dokuluyor olmasinin normal oldugunu soyledi diye ben bisi surmuyodum🙄 gerci surunce daha hizli uzar dimi👀 aksam babasina biraz kestiricem sanirim en azindan kabak gibi tek bi yer ciplak kalmasin😿

Yataga deyen yerler surtunmeden dokulurmus o yuzden bizim arkasi dokuldu sanirim👀 yanlar dokulda cikti arka cok yavas cikiyor keltos arkasi 😂

Ben de yataginda goruyorum tek tuk ama kafaya bakinca arkada sac kalmamis😂
O zaman ben anlamıyorum demekki döküldüğünü gerçi saç rengi biraz açıldı ama heralde yenileniyor ben farkında değilim😂

kafa yastıkları iyi güzelde kepçe kulak yaptı benim çocuğumu ya sürekli kulakları katlanıyor kepçe kulak bandı aldık oda terletiyor sizin kulaklar ne durumda😀😀😀
Sizin yastiginiz hangisindenn?
Bizim kulaklar iyi saclar arka yanlar 2 parmak eninde kazitmisiz gibi degisik bise oldu tepe ve altlar var bide saclar komur siyah komik oldu🤣

kafa yastıkları iyi güzelde kepçe kulak yaptı benim çocuğumu ya sürekli kulakları katlanıyor kepçe kulak bandı aldık oda terletiyor sizin kulaklar ne durumda😀😀😀
Benim bebeğim kanalda uzun süre kalmıştı o sırada tek kulağınin üst kepçesi tam acilamamis üzerine yatmış sanırım, öyle kaldı dışardan farkeden yok ama biz farkındayız tabi 🥺 çocuk doktoru ben duzelmeyenini görmedim bişey yapmanıza gerek yok zamanla düzelir dedi, bir tane kepçe kulak aparatı var kulak şeklini de duzelttigi için taktiralim dedik 7 bin dediler yuh dedim, neyse dikkat çekmiyor zaten kendi haline bıraktik

Aynı anlattıkların bizde de var 😔
Ağzından su geliyor mu
Biz 1 aylıkken şikayetleri söyleyince reflü defi o zmn verdi ilacı ki o zmn aylık bir alıyordu
Valla kilo alımı iyi dedi yinede verdi bizim dr
Reçetesiz de alabiliyorsun
İstersen al motilium günde 4 kez beslenme öncesi 5 dk sonra beslenme
Evet şu geliyor ağzından,yarın alayım olmazsa sizde rahatlama oldu mu?

Sizin yastiginiz hangisindenn?
Bizim kulaklar iyi saclar arka yanlar 2 parmak eninde kazitmisiz gibi degisik bise oldu tepe ve altlar var bide saclar komur siyah komik oldu🤣
Hahahaa yaşlı amcalar gibi bizim ense üst orta kısım açılmış 😀 acaba ne zaman kalıcı saçları çıkar bizim rengi açıldı baya doğduğunda kahverengiydi . Şu yastıktan aldım siz kullanıyor musunuz varsa yastık tavsiyeniz alayım kulakları çok katlanıyor çünkü
Lava Baby Düz Kafa Yastığı - Hipopotam

Saçlarda bu şekil kafa kıpır kıpır olduğu için çekemedim net😀😀

Eklentiler

• D992347B-23EF-4CE1-99A2-3009FCEDD2C5.jpeg
    D992347B-23EF-4CE1-99A2-3009FCEDD2C5.jpeg
    96,2 KB · Görüntüleme: 53
Benim bebeğim kanalda uzun süre kalmıştı o sırada tek kulağınin üst kepçesi tam acilamamis üzerine yatmış sanırım, öyle kaldı dışardan farkeden yok ama biz farkındayız tabi 🥺 çocuk doktoru ben duzelmeyenini görmedim bişey yapmanıza gerek yok zamanla düzelir dedi, bir tane kepçe kulak aparatı var kulak şeklini de duzelttigi için taktiralim dedik 7 bin dediler yuh dedim, neyse dikkat çekmiyor zaten kendi haline bıraktik
Hadi yaa:KK43: aman sağlıklı olsunlarda canım kulakları duysun yeter ben çok takmıyorumm benim kulaklarda kepçeymiş bebekken ama şimdi düzeldi eşim çok takıyor yatarken bere tak diyor ama berede durmuyor ki kafada kayıyor gece denk gelirsem düzeltiyorum kulağını

Hadi yaa:KK43: aman sağlıklı olsunlarda canım kulakları duysun yeter ben çok takmıyorumm benim kulaklarda kepçeymiş bebekken ama şimdi düzeldi eşim çok takıyor yatarken bere tak diyor ama berede durmuyor ki kafada kayıyor gece denk gelirsem düzeltiyorum kulağını
Kız bebekse zaten saçlar kapatır canım çok şükür bugunumuze

X