2021 Aralık Anneleri

Bende bundan aldim senin yaninda cok zevksiz buldum kendimi bizim alt damak sisti cok huzursuz oluyor diye pztsi saglik ocaginda bunu al cok huzursuz olunca sen kaşi dediler valla bayada ise yariyor bebis tam tutturamiyor
Öyle olur mu ayol tutabileceği şeyler vercez bol bol ellerine kendileri o hırsla kaşıyacaklar hem de kavrama kabiliyetleri gelisecek.

Bak şu seffaf olan süper çok da hafif ama onu atıyo sevmedi. Ortadakine bayıldı onu hic bırakmıyo iki taraftan tutup yemesi boyutu filan çok rahat oluyo. Elleri göğüs hizasında kalıyo filan açıyi simdi tam anlatamıyorum ama bayılıyo. Onu kemirirken biraz vakit gecirebiliyo. Kurabiye olanın da dokusu sertliği cok güzel ama kırmızı halkasını çok iyi tutuyo kemiriyo o yeşilimsi halka da hışirdayan kitabınındı ses olsun diye taktım. Hışırdayan kitabı çok sevmedi. Bi de kuyruklu almışrtım ebebekten o kuyrukları çok sokar ağzına diye ben basından ayrılırsam asla vermiyorum.

Kanzın bi oyuncagı var o da süper ama görümcemde var diye alamadım. onun yerine bu iki link attım ya onları aldım. Onu da linkliyorum benzer oyuncağı olmayan varsa alsın.

Şu an burda indirimli.

Şu sulu iki tane ikisinide tutamiyor valla kavrayamiyor eldivenli olan zaten hic olmadi bi turuncuyla arasi iyi bizimkinin ben senin attiklarindan alayim ben yanlis secim yapmisim cok tesk canim

Eklentiler

• 20220406_003055.jpg
    92,9 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20220406-003433_Chrome.jpg
    71,1 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20220406-003403_Chrome.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 40
Şu sulu iki tane ikisinide tutamiyor valla kavrayamiyor eldivenli olan zaten hic olmadi bi turuncuyla arasi iyi bizimkinin ben senin attiklarindan alayim ben yanlis secim yapmisim cok tesk canim
Güzeller de halkalı şeyler simdi. Bunlar bir tık sonra. Eldiveni emiyo benimki ya

İnşallah ya dünden beri kafaya taktım çocuğu habire karın üstü koyup uzanmasını bekliyorum sanki bir anda olacak gibi
Bizimki nefret ediyor yüzüstü durmaktan
Cok gecmis olsun canım inşallah iyi olur bir an önce
Ay siz de mi Allah şifa versin çok geçmiş olsun canım

Dedim ya benim uslu evladim bile morardi aglamaktan, en son ates de cikinca dayanamadim verdim yuce calpolu
Ama ilk doz hu kadar etkilememisken ikincisinin canavara donusturuyor olmasi enteresan

Buna neye gore karar veriyor doktorlar
Bilmiyorum kendi kararı oluyor sanırım
Bn oğlanda 4 aylık tadımlara başlamıştım

Çok geçmiş olsun
İnşallah tez vakitte şifa olsun

Kızlar günaydın, hurma yiyip de bebesine dokunan var mı ? Ben 3 gündür hurma yiyorum, dün oğlumun kakasında kan vardı, bugün de kustu 3-4 kere acaba hurmadan mı oldu diye düşünüyorum çünkü farklı bir şey yemedim bunun dışında

Hurma yapmaz heralde yA ben alerjı doyetınde olduğum ıcın hurmaya verdım kendımı

İlaçları eczaneye sordum. Açıldıktan sonra
Dolaba koyun ev sıcaksa dedi eğer ağzı şekerlenmişse kullanmayın atın dedi
merve

Su model bizimki. Alttaki kismi kapak gibi hopladiginda ses gelir ama ozel bir sesse kastettiginiz oyle degil. Ic kismi her oyuncaga ulasabilecegi sekilde donuyor. 320 tlydi cok temiz denk geldi.

Eklentiler

• 16492414284433517505936099425513.jpg
    102,3 KB · Görüntüleme: 42
  • 16492418998156782166939940060978.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 40
Bizim aile sağlığı merkezine yazı gelmiş prospanla ilgili . Dış ülkelerde çocuklar akciğer mi me iflas ettrmiş toplatmışlar sanrım. Bana kullanma at öksrk olursa ılık su ver dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…