2021 Aralık Anneleri

Cok tesekkür ederim canım cvbın için... Bnde uygularım inş.

Kizlar kakada kan gorup alerji durumundan bahsetmistiniz. Bahsettiginiz kan kirmizi sekilde mi cikiyor? Bizim kakamizda degisiklik var. Gri yesil gibi bir kismi kan dediginiz boyle bir sey mi

Sağlık ocağina gittik biz yazmışım ama yollamamışım. 65 cm 7350 gram kıyafetle 7250 kabul etti. Geçen ay 62cm ölçülmüş astronot dahil 6800 imiş 6500 kabul etmişler.
Bizim aile hekimliğinde çocuğu germeden ölçüyolar ya bacakları kıvrık kıvrıko yüzden hiç güvenmiyorum ölçümlerine. Kilosu da yanlış çıkıyor orada kendi doktor kontrolünde hep daha fazla çıkıyo ölçümleri

Güzel ölçüyo bizimkiler ya ben de böyle ölçmüştüm bu ay az kilo almış ama. Alt sinır neydi ki ya ama şimdiye kadar ortalama 1 kilo almış ilk ayı saymıyorum alıyo veriyo filan diyem bir aylıkken 4.250 idi. O yüzden normal kabul ediyorum şimdikini de.

Tabi ben diyorum. Ebeler iyi dedi

Normal beybi
Artık öyle hızlı kilo alımı olmaz zaten her ay 1 kilo alacak olsa geçmişler olsun
5.ayda doğum kilosunun 2 katına ulaşmış olmalı onu baz alabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…