2021 Aralık Anneleri

Aaa neden oldu ki geçmiş olsun

Aaa neden oldu ki geçmiş olsun
Kenei çizmiş olabilir dediler. Ya tummy time icin battaniyey bıraktım keyfi iyiydi wc gittim geldim tam da karşısında fuşyq bi unicorn vardı onun tüyü filan sandım bi saat cebelleştim emin olmak için en son gazlı beze serum fizyolojik döktüm soktum oraya dedim uyursa hepten arkaya kacmasın baktım yok kan gibi de duruyodu zaten ama ben peluş olmasını ve onu ordan almalarını umarak gittim doktora dedi acildeki kanama odağı gibi bi şey. ☹

Kendi doktorumuz yok. Takipler için sağlık ocağina gidiuoruz. Yarın da 4 aylik olacak gidecez zaten ordakine bi sorarım. Esim iste olmazsa beklemez götürürüz göze başkasına.

Geçmiş olsun geçici biseydir insallah

Ay bizim de geçsin hemen insallah
Geçer geçer sakin ol. Bir de madem yarın aşınız var, evde calpol yoksa yazdır. Ben üç aşı yapıldığında ateşlenmedi nasılsa diye almamıştım, kötüyü çağırmak istemedim. Ama bu seferki aşılar ateş yaptı. İnşallah çıkmasın tabi ama tedbirli olmakta fayda var

Aşıyı on gün sonraya yazmışlar ama ben yarin bi boy kilo icin kemdim uğayacağım tam gününde ölçülsün diye surup da var canım

Cnm neye dikkat etmek gerekiyor bu sürecte.sürekli suya mı sokmak gerekiyor mesela. Birisi yazmıştı Zeytinyaglamak gerekiyor filan. Dogru mu bunlar?
Doktor uzun uzun anlattı bize ne yapılacağını ve not olarak da verdi. Klips takıldıktan 4 gün sonra çıkarma işlemi yapıldı. 1 gün öncesi antibiyotikli krem sürdük. Yıkama olmadı arada klipse su damlattim çişini kolay yapsın diye. Klips çıktığı gün de şampuanlı suya oturttuk 15 dakika. Bolca krem sürdük. Klipsin içini kantaron yağı ile doldurduk klips kolay çıksın diye. Doktor verdi onu da. Sonrasında da 1 hafta kantaron yağıyla ileri geri masaj verdi dr onu yaptık. İlk 2 gün sonrası çok rahattı. Kabuklanma, şişlik, kanama vs olmadi. Ki olmasi da normalmiş bizde olmadı cok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…