2021 Aralık Anneleri

Bi de bebelac mı denesek bilemedim
İlla ki birinden birini içmeye alışacak

Zaten az daha dayansa ek gıda geliyor 🙄
SMA tadı anne sütüne yakinmis öyle duymuştum onu dene olmazsa
Acaba diş mi gelicek 🙄🤕
Bence diş yok gibi ama çokda anlamam ilk dişler genelde alttan daha erken çıkmıyor mu🤔
Konak nasil gecer ya kendikendine gecer mi
Bizde çok hafif vardı dr yağ sur yıkamadan sonra ters yöne tara dedi ama yağ sürmeden kendiliğinden geçti bizimki

SMA tadı anne sütüne yakinmis öyle duymuştum onu dene olmazsa

Bence diş yok gibi ama çokda anlamam ilk dişler genelde alttan daha erken çıkmıyor mu🤔

Bizde çok hafif vardı dr yağ sur yıkamadan sonra ters yöne tara dedi ama yağ sürmeden kendiliğinden geçti bizimki
Bilmiyorum ki Bnde anlamıyorum 🤣

Alıştığı tek şey benim meme galiba bizim oğlanın
Geri kalan tüm alışkanlıklara karşı
Vaktiyle fazla üstüne gittiler sadece anne sütü diye 😂

4 saat gitmeden emebilse durur büyük ihtimalle
Ama her zaman işe gitmeye yakına denk gelmiyor
Bazen uyuyor oluyor emmiyor o yüzden
Bgün mesela dsadece 20 cc içmiş o 4 saat içinde
Tam giderken emzirmiştim
Dönünce sonra duygusal açlıkla beraber 2 saatte bi emmeye kalkıyor

Hipp ve aptamil denedik ama onları içmiyor
Kolay alışılan hangi mama var bildiğiniz 🤦‍♀️
Evolvia deneyebilirsin seviyor genelde bebekler giggles giggles

Kızlar ben çok bunaldım ya ne yapsam bilmiyorum bi akıl fikir verin bana. Bunalıma girdim galiba gözüm evi görmek istemiyor. İnsan arıyorum sürekli darlanıyorum yalnız kalınca
Bebek arabasında duruyorsa gezmeye çıkabilirsin canım, bana çok iyi geliyor. Oğlum da yol boyu uyuyor. Hem hava alıyoruz hem evden uzaklaşıp enerji topluyoruz

Ay ciksin da alt ust fark etmez, bu huysuzluklarin bi mukafati olmali sonucta😂
Sen suuusss sen hiç şikayet etmeeee senin hiiiiic öyle bir hakkın yoooookkk. Bebesi gece uzuuuuun uyuyan hatunsun sen, gecenin yargıçları olarak seni burda linç ederik 😂

Kızlar ben çok bunaldım ya ne yapsam bilmiyorum bi akıl fikir verin bana. Bunalıma girdim galiba gözüm evi görmek istemiyor. İnsan arıyorum sürekli darlanıyorum yalnız kalınca
Havalar güzellesti çık dışarı her gün. 5 dk 10 dk derken sen de bebe de alışırsınız.

Ben bi acile gittim geldim gözünde kan var bi nokta ya. Acilde göz doktoru yoktu ama pediatriye ve göz doktoruna attı acildeki doktor fotoyu gözcü de 10 güne geçebilir geçmezse bana gelsin demiş. Bi kağıt verdiler geldim eve.
Aşı yapılmadı dimi

X