2021 Aralık Anneleri

Doktor uzun uzun anlattı bize ne yapılacağını ve not olarak da verdi. Klips takıldıktan 4 gün sonra çıkarma işlemi yapıldı. 1 gün öncesi antibiyotikli krem sürdük. Yıkama olmadı arada klipse su damlattim çişini kolay yapsın diye. Klips çıktığı gün de şampuanlı suya oturttuk 15 dakika. Bolca krem sürdük. Klipsin içini kantaron yağı ile doldurduk klips kolay çıksın diye. Doktor verdi onu da. Sonrasında da 1 hafta kantaron yağıyla ileri geri masaj verdi dr onu yaptık. İlk 2 gün sonrası çok rahattı. Kabuklanma, şişlik, kanama vs olmadi. Ki olmasi da normalmiş bizde olmadı cok şükür 😊
Cok tesekkür ederim canım cvbın için... Bnde uygularım inş.

Kizlar kakada kan gorup alerji durumundan bahsetmistiniz. Bahsettiginiz kan kirmizi sekilde mi cikiyor? Bizim kakamizda degisiklik var. Gri yesil gibi bir kismi kan dediginiz boyle bir sey mi 😐

Sağlık ocağina gittik biz yazmışım ama yollamamışım. 65 cm 7350 gram kıyafetle 7250 kabul etti. Geçen ay 62cm ölçülmüş astronot dahil 6800 imiş 6500 kabul etmişler.
Bizim aile hekimliğinde çocuğu germeden ölçüyolar ya bacakları kıvrık kıvrık😂o yüzden hiç güvenmiyorum ölçümlerine. Kilosu da yanlış çıkıyor orada😡 kendi doktor kontrolünde hep daha fazla çıkıyo ölçümleri🙄

Bizim aile hekimliğinde çocuğu germeden ölçüyolar ya bacakları kıvrık kıvrık😂o yüzden hiç güvenmiyorum ölçümlerine. Kilosu da yanlış çıkıyor orada😡 kendi doktor kontrolünde hep daha fazla çıkıyo ölçümleri🙄
Güzel ölçüyo bizimkiler ya ben de böyle ölçmüştüm 🤣 bu ay az kilo almış ama. Alt sinır neydi ki ya 😬 ama şimdiye kadar ortalama 1 kilo almış ilk ayı saymıyorum alıyo veriyo filan diyem bir aylıkken 4.250 idi. O yüzden normal kabul ediyorum şimdikini de.

Güzel ölçüyo bizimkiler ya ben de böyle ölçmüştüm 🤣 bu ay az kilo almış ama. Alt sinır neydi ki ya 😬 ama şimdiye kadar ortalama 1 kilo almış ilk ayı saymıyorum alıyo veriyo filan diyem bir aylıkken 4.250 idi. O yüzden normal kabul ediyorum şimdikini de.
Tabi ben diyorum. Ebeler iyi dedi 🤣

Normal beybi
Artık öyle hızlı kilo alımı olmaz zaten her ay 1 kilo alacak olsa geçmişler olsun😂
5.ayda doğum kilosunun 2 katına ulaşmış olmalı onu baz alabilirsin

X