2021 Aralık Anneleri

Oda sıcaklığında 3 saat saklanabilirmiş ama artan olunca sıkıntı olur mu onu bilemedim madem öyle az az iki biberona yaparım bitince yapıp getirene kadar iştahı kaçıyor
Hemşirenin söylediği ve mama kutusunun üstünde yazdığına göre mama yapıldıktan sonra 1 saat içinde tüketilmeli, eğer 1 saati geçtiyse çöp, 3 saat oda sıcaklığında saklanan anne sütü mamada hiç öyle bir şey duymadım zaten kokmaya başlıyor 1.5 saati geçince bazen biberonu yıkayana kadar bekliyor kokuyor o zaman

Kızlar lonely bird in bebişi hastanede emar tahlil yapılıyor.
Dün rota aşısı sonrası titreme olmuş bugün de devam edince araştırma hastanesine götürdüler. Dr Bişeylerden şüphelenmiş inşallah bişeyi yoktur dua edin dualarınızı bekliyor

Aaaa acil şifalar olsun inşallah
Çok geçmiş olsun inşallah sonuçlar güzel çıkar lonely bird

Ay inşallah önemli bisey olmaz

Sıcak şehirde işini biliyor cimcime
Aynen öyle valla yazın soğuk soğuk veririm
Öyle alıştıysa ne güzel bizimki zamanında biraz gazlı olduğundan korkumdan sağdığım sütü sağım bitene kadar soğuduysa benmari ısıtıp veriyorum önceden beri
Aaa yok ben hiç sağdığım sütü vermedim öyle iyi ki de vermemişim
yooo kokmuyo özellikle bakıyorum bazen geceden odada kalıyor sabah yıkarken bile kokmuyor sma kullanıyorum. Doktor söyledi oda sıcaklığında 3 saat buz dolabında 24 saat kalabilirmiş, anne sütü 4 saat bu arada

Ah canım benim inş bişey yoktur

Bu bebenin hep uykusu var gündüz. Gece de yatakta kımıl kımıl gözü açmıyo ama el ayak durmuyo. Arada mızıklıyo diğer memeye alıyom. Ilginç bi hal almaya başladı. Gündüz se bildiğin uykusuz büyük çocuk huysuzluğu var.

İnşallah olmamıştır
Kız bnm için soru sorsana anne magnezyum hapı kullanırsa (yan etki bağırsak hareketliliği anbe de olursa ) bebeğinde bağırsakları çalışır mı diye
Etkisi olmazsa kullanmayı düşünüyorum da
Bnm gitmeme çok varda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…