Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Ay evettt 🤩 hatta bu sefer şeyler başlar amaan gebelik ne rahatmış ilk başlarda vay gözüktü vay gözükmedi vay hcg şöyle filan konuşuyomuşuz boş boş ne güzel günlermiş diye 😂😂

ayy heyecanlandım, o günler gelsin de yeter ki biz bu günleri öyle analım 😍🙏🌸 ben cinsiyet öğrenme dönemi de buraların alev alacağını düşünüyorum hahaha benim ki göstermedi senin ki göstermiş bak hala neden belli olmadı filan 😂😂
Süreci yaşamak ayrı güzel sonu ayrı güzel her dönemin tadını çıkarmak lazım ☺️🌼ben şimdiden merak ediyorum zaten cinsiyeti başladım Çin takvimi yok başka bir şey tahmini diye aramaya ama oğlumda doğru çıkmamıştı gene de işte uslanmıyorum 😂😂

Süreci yaşamak ayrı güzel sonu ayrı güzel her dönemin tadını çıkarmak lazım ☺️🌼ben şimdiden merak ediyorum zaten cinsiyeti başladım Çin takvimi yok başka bir şey tahmini diye aramaya ama oğlumda doğru çıkmamıştı gene de işte uslanmıyorum 😂😂
Aa nası yapılıyo o ben de bakayım doğru çıkacak mı 😂

Sen söyleyince araştırdım baktım ben de şimdi, bi sitede kız çıkıyo, bi doktorun sayfasında var baya açıklamalı filan orada da erkek çıkıyo 😂😂 hangisi doğru anlarız 3 aya hayırlısıyla inşallah 😂😂

Kizlar cok sonralari birbirimize guven oluncada whatsap gruptan devam edebiliriz, hem birbirimize yardimci ve destek oluruz :)) instagramda ilk evlendgimde ve ceyiz zamanindan kalma 5 senelik kiz grubumz var oyle 5 6 kisilik :)

Kizlar cok sonralari birbirimize guven oluncada whatsap gruptan devam edebiliriz, hem birbirimize yardimci ve destek oluruz :)) instagramda ilk evlendgimde ve ceyiz zamanindan kalma 5 senelik kiz grubumz var oyle 5 6 kisilik :)
Hepimiz ayni donem doguracagimiz icin birbirimize destek oluruz, benimde ilk hamileligim ve cok tecrubesizim 🥰

Sen söyleyince araştırdım baktım ben de şimdi, bi sitede kız çıkıyo, bi doktorun sayfasında var baya açıklamalı filan orada da erkek çıkıyo 😂😂 hangisi doğru anlarız 3 aya hayırlısıyla inşallah 😂😂
İlk gebeliğimde bana hep kız çıktı ama oğlum oldu 😄gene kız diyor ama bakalım yaşayıp göreceğiz belki bu sefer tutturur keseden filan da tahmin edenler var ama biz tabi daha beta kalp atışı aşamasındayız oralara çok var 😄ultrason resmi alan arkadaş var mı acaba ben daha kendi doktoruma gitmedim bu haftalarda veriyorlar mı hatırlamıyorum belki veriyorlardır

Yasak galiba whatsapp öyle bir şeyler demişlerdi ben de tam bilmiyorum ama olsa güzel olurdu ☺️🤍

Yasak galiba whatsapp öyle bir şeyler demişlerdi ben de tam bilmiyorum ama olsa güzel olurdu ☺️🤍
Telegramda da grup kurabiliriz numara paylaşımı güvenlik açısından yasak olabilir. Yazılan mesajlar da silinmiyor çünkü. Ama telegram grubunda numaraya ihtiyaç olmuyo. ilerleyen süreçlerde planlarız 😍

Merhaba ilk öğrendiğim tarih 8 ekim beta 286 çıktı 4 haftalık miniğim ❤️ 2 gün sonra yani dün tekrar kan verdim 531 olmuştu doktorumu aradım pazartesi 1500 olursa keseyi görrüz tekrar kan verirsin pazartesi dedi sizce kese ve kalp atışı duyulur mu🙏🥲

Merhaba ilk öğrendiğim tarih 8 ekim beta 286 çıktı 4 haftalık miniğim ❤️ 2 gün sonra yani dün tekrar kan verdim 531 olmuştu doktorumu aradım pazartesi 1500 olursa keseyi görrüz tekrar kan verirsin pazartesi dedi sizce kese ve kalp atışı duyulur mu🙏🥲
Kese gorunur ama kalp sanirim 6 7 de duyuluyor :) hayirli olsun ❤️

Kizlar aile hekimine gittim, folik asit, d vitamini ve b12 baktirmak istiyorum dedim, gebelikte bunlara bakilmiyor cunku degerler dogru cikmaz dedi, herseye bakmislar, bol sivi ic ara ogun eksik etme, tadini cikar dedi 😁

Telegramda da grup kurabiliriz numara paylaşımı güvenlik açısından yasak olabilir. Yazılan mesajlar da silinmiyor çünkü. Ama telegram grubunda numaraya ihtiyaç olmuyo. ilerleyen süreçlerde planlarız 😍
Burda degilde ozelden mesaj yoluyla paylasarak kurmayi dusunmustum 5 6 aylara gelince ama telegramda olur tabiki 🥰

İlk gebeliğimde bana hep kız çıktı ama oğlum oldu 😄gene kız diyor ama bakalım yaşayıp göreceğiz belki bu sefer tutturur keseden filan da tahmin edenler var ama biz tabi daha beta kalp atışı aşamasındayız oralara çok var 😄ultrason resmi alan arkadaş var mı acaba ben daha kendi doktoruma gitmedim bu haftalarda veriyorlar mı hatırlamıyorum belki veriyorlardır
4. Haftada gittim alttan bakti kese gordu ama bana vermedi resim, ben devlete gidicem bir sure, devlette hicmi vermiyolar acaba ya bende bunu cok merak ediyorum

Bu ay 2.5 yaşında oluyor oğlum ☺️sizin var mı sizinki kaç yaşında

Evet 36’yı geçsinlerde öyle gelsinler inşallah akciğerleri gelişimlerini tamamlasın 🤲🏻öncesi zor yaşamışsınız daha iyi biliyorsunuz onun için hep önce sağlık sonra kolaylık diliyorum hamile olduğunu duyduğum herkese kendime de tabi ☺️

Benim oğlum daha tam idrak edecek bilinçte değil ama tabi doğuma kadar üç yaşını geçecek ne olur hiç bilmiyorum birbirlerini severler mi yerler mi Allah bilir ☺️ama sizinki tam bir abi olmuş olacak tabi belki süreç içinde alışır benimser
Maşallah bence sizin zamanlama çok daha güzel 🤍 alışma süreci daha kolay olur.. bir süre sonra arkadaş olurlar
İnşallah alışır henüz söyleyemedik bile.. arada ima ediyoruz konuyu açtırmıyor hiç :)

Benm oğlum olduğunda kızım 2 yaşındaydı hiç zorlanmadım çok şükür. Şimdi ikisinede soruyorum istiyormusunuz diye evet diyorlar karnımı falan öpüyorlar 😅 sanırım değişiyor çocuktan çocuğa. Şimdi sizinki ilginin kendinden azalacağının farkında sanırım o yüzden istemiyor olabilir. 🥰
Maşallahh ne güzel 🌸❤️ oğlum sülalede tek çocuk çok el bebek büyüdü.. baska çocuk planımızda yoktu sürpriz oldu öncesinde de hazırlamadım hiç.
Şuan asla istemiyor daha açıklayamadık imasını dahi kabul etmiyor :)

Burda degilde ozelden mesaj yoluyla paylasarak kurmayi dusunmustum 5 6 aylara gelince ama telegramda olur tabiki 🥰
Oğlum zamanında whatsapp grubu kurmuştuk hala da görüşüyoruz.. çok güzel arkadaşlıklar ettik.
Hatta zamanla mevzu çocuktan çıktı her türlü muhabbeti yapabildiğimiz dostluklara dönüştü 🤍

4. Haftada gittim alttan bakti kese gordu ama bana vermedi resim, ben devlete gidicem bir sure, devlette hicmi vermiyolar acaba ya bende bunu cok merak ediyorum
Ben üniversite hastanesine gitmiştim bir süre vermişlerdi devlette de aynıdır heralde

Kızlar benimde bir oğlum var 01.06.21 doğumlu haziran 2021 grubundada yer almıştım, bu bebekte yüksek ihtimalle aynı tarihte gelecek , iki sezeryanım olduğu için buda sezeryan olcak ama tabi Allah bilir yinede.
Bu arada oğlum 3.5 yaşında ve çok bebek istiyor her gün istiyor. Yani onun için yaptık demiyim ama onu öyle görmek beni çok üzüyordu, yanımda annemde yok kaynanamda yok tek bakıyoruz. Kreşe gidiyor oğlumuz. Ve ikinci bebekle acaba nasıl olur diye düşünüyorum bazen aynı durumda olan varmı. Onun dışında sizin çocuklarınız da istiyormu bebek ? Söylediniz mi ?
Çoklk heycanlıyım ilk gebelik kadar 😂😅

Kızlar benimde bir oğlum var 01.06.21 doğumlu haziran 2021 grubundada yer almıştım, bu bebekte yüksek ihtimalle aynı tarihte gelecek , iki sezeryanım olduğu için buda sezeryan olcak ama tabi Allah bilir yinede.
Bu arada oğlum 3.5 yaşında ve çok bebek istiyor her gün istiyor. Yani onun için yaptık demiyim ama onu öyle görmek beni çok üzüyordu, yanımda annemde yok kaynanamda yok tek bakıyoruz. Kreşe gidiyor oğlumuz. Ve ikinci bebekle acaba nasıl olur diye düşünüyorum bazen aynı durumda olan varmı. Onun dışında sizin çocuklarınız da istiyormu bebek ? Söylediniz mi ?
Çoklk heycanlıyım ilk gebelik kadar 😂😅
Sağlıkla kavuşun inşallah ❤️ Benim oğlum hiç istemiyor bende kara kara düsunuyorum nasil alıştıracağım diye :)) ama sizin adınıza çok sevindim🫠

X