2021 Aralık Anneleri

Dur kendim kullanacak gibi sorayım
Ama magnezyumu ne için kullanıyorum diyeyim

Çocuk hasta oldy ya orası kesin de
Nereden olduğuna tahmin yürütüyorum
Biraz da brn hasta gibiyim benden de olmuş olabilir
Ama eşime göre geçen hava iyiyken 2 saate yakın yürümüştük kesin ondanmış

Yaa cok geçmiş olsun lonely bird rabbim acil sifa versin kuzuya bir an once iyi olup evine gelsin.alerjik bebeklere iyi değil demisti dimi rota aşısı icin:s

Aman bosver ne yaparsa yapsınlar bizimki de çin gibi masallah yatiriyom 5 dk anca kalkmış ben de napim uyutamynca ayakta türü on aglamiyotsa sıkıntı yok

Şimdiiii bdnim kurt bakışlım yıllık iznini tam ek gıda başlangıcına almış kaynanamgile gideceez köye az az bi seyler ağzına değse biraz gecikmeli düzen oturtsak 15 gün kadar. Çok büyük bi sorun olur mu? Mesela köy yoğurdu verebilir miyim Pastörizeden mi yapmam gerekir. Kavanoz mamalardan alsam bebeme kötülük mü etmiş olurum

Devam sütu vercez mi sütümüz yetiyosa hala gerek yok mu

Sebze ve yoğurtla baslayablrsn kuzum ezerek buharda pişmiş sonra meyveler yavastan denersin. Devam sutu nekdr aliyor belki gerek kalmaz artk

Tadım olucak ya bişi olmaz
Köy yoğurdu hazır yoğurttan iyidir ama ekşi olursa yiyebilir mi
Kavanoz mamaları 8-9 da başlarsın
Zaten yazın her meyve var ona gerek bile kalmaz
Bnm bildiğim meme emiyorsa gerek yok
Ya da bilmiyorum içiyorsa

Sebze ve yoğurtla baslayablrsn kuzum ezerek buharda pişmiş sonra meyveler yavastan denersin. Devam sutu nekdr aliyor belki gerek kalmaz artk
Ama şimdi başlangıçta 3 gün kuralı yapıyorlar birden öğün gibi değil
Bana da oğlanda dr 4. Ayda meyveyle başlatmıştı

Bende " Bu çocuk aç " ve " acıkınca yer" kitaplarinin PDF si var . Ek gıda tarifleri var . Üstünkörü baktım da fena değildi sanki. Buraya atabilirsem atarım belki bı faydası olur.
Nana at noğğğluuur ben asla yemek yapmayı sevmiyorum normalde zaten. En korktuğum ek gıda. Mail vereyim mi

0
Sordum doktora
Süte geçiyor magnezyum eğer alman gerekiyorsa önce emzir sonra iç sonra da ilk sütü sağıp dök dedi
Hangisini kullanacaksın deyince de aklıma magosit geldi

Ah demee dün konuşmuştuk şüphelenmişti ay inşallah bişey yoktur

Benim kayınvalidem ilk torununa 4 aylıkken yoğurt vermişti çok iştahlı bakıyor diye
Raad ol
Hiç de hazır sütten bilmem neyden diye özemdiğini sanmıyorum
Bildiğimiz anam babam ev yoğurdudur

0

Sordum doktora
Süte geçiyor magnezyum eğer alman gerekiyorsa önce emzir sonra iç sonra da ilk sütü sağıp dök dedi
Hangisini kullanacaksın deyince de aklıma magosit geldi
Bn bi kaç defa kullandım
O zmn. Kullanmayayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…