2021 Aralık Anneleri

Bebişlerine mama veren annelere bi sorum var şimdi ben bazen 90ml yapıyorum bir kısmını içiyor artanı bir saat içinde oda sıcaklığında yeniden içirsem olur mu ?

Bebişlerine mama veren annelere bi sorum var şimdi ben bazen 90ml yapıyorum bir kısmını içiyor artanı bir saat içinde oda sıcaklığında yeniden içirsem olur mu ?
Bnm bildiğim içmediği çöp
Bn 1. De mama verirken öyle yapıyordum 🙄

Ben çıngırak sallıyom benim gözümün içine bakıp sırıtıyo kendi başına oyalanmıyo hiç. Kanguruya koyuyorum bu iki gündür o da bakacakmış yaptığımı görene kadar zıplıyıp duruyo. Ben de sarkı açıyorum kendim de eşlik ediyorum beni çok izliyo. Kırmızi balık filan değil barıs manço arkadaşım eşşek açıyorum mesela. Ya da yeni türkü yeşilmişk filan soft şeyler. Çocuk şarkıları bana fazla tiz geliyo. Ben rahatsız oluyorum ona açasım gelmiyo.

Şuna bayıldım bi arkadaş yollamıştı burda.

Ay bu ne güzelmiiiiş kızımla bol bol söyleriz bunu biz 😍

Oda sıcaklığında 3 saat saklanabilirmiş ama artan olunca sıkıntı olur mu onu bilemedim madem öyle az az iki biberona yaparım bitince yapıp getirene kadar iştahı kaçıyor 😂
Valla dur bakalım mama verenlerde yazar

Oda sıcaklığında 3 saat saklanabilirmiş ama artan olunca sıkıntı olur mu onu bilemedim madem öyle az az iki biberona yaparım bitince yapıp getirene kadar iştahı kaçıyor 😂
Oda sıcaklığında bekletince de biraz ısı kaybı olmaz mı ki?
Artan mama konusunda fikrim yok ama sıcaklık olarak el bileğine damlat biraz serin geliyorsa içirme karnı ağrıyabilir

Oda sıcaklığında bekletince de biraz ısı kaybı olmaz mı ki?
Artan mama konusunda fikrim yok ama sıcaklık olarak el bileğine damlat biraz serin geliyorsa içirme karnı ağrıyabilir
Yaaa bizim kız en başından beri soğuğa yakın ılık içiyor diğer türlü asla içmiyor ben sütü de hep sağarak vermiştim sağarken hafif soğuyordu öyle alıştı heralde 🤷🏼‍♀️ Şu an sadece mama devam ediyoruz yine aynı şekilde soğutup veriyorum

Yaaa bizim kız en başından beri soğuğa yakın ılık içiyor diğer türlü asla içmiyor ben sütü de hep sağarak vermiştim sağarken hafif soğuyordu öyle alıştı heralde 🤷🏼‍♀️ Şu an sadece mama devam ediyoruz yine aynı şekilde soğutup veriyorum
Sıcak şehirde işini biliyor cimcime

Öyle alıştıysa ne güzel bizimki zamanında biraz gazlı olduğundan korkumdan sağdığım sütü sağım bitene kadar soğuduysa benmari ısıtıp veriyorum önceden beri 😬

X