2021 Aralık Anneleri

Bebişlerine mama veren annelere bi sorum var şimdi ben bazen 90ml yapıyorum bir kısmını içiyor artanı bir saat içinde oda sıcaklığında yeniden içirsem olur mu ?

Bebişlerine mama veren annelere bi sorum var şimdi ben bazen 90ml yapıyorum bir kısmını içiyor artanı bir saat içinde oda sıcaklığında yeniden içirsem olur mu ?
Bnm bildiğim içmediği çöp
Bn 1. De mama verirken öyle yapıyordum

Ay bu ne güzelmiiiiş kızımla bol bol söyleriz bunu biz

Oda sıcaklığında 3 saat saklanabilirmiş ama artan olunca sıkıntı olur mu onu bilemedim madem öyle az az iki biberona yaparım bitince yapıp getirene kadar iştahı kaçıyor
Valla dur bakalım mama verenlerde yazar

Oda sıcaklığında 3 saat saklanabilirmiş ama artan olunca sıkıntı olur mu onu bilemedim madem öyle az az iki biberona yaparım bitince yapıp getirene kadar iştahı kaçıyor
Oda sıcaklığında bekletince de biraz ısı kaybı olmaz mı ki?
Artan mama konusunda fikrim yok ama sıcaklık olarak el bileğine damlat biraz serin geliyorsa içirme karnı ağrıyabilir

Oda sıcaklığında bekletince de biraz ısı kaybı olmaz mı ki?
Artan mama konusunda fikrim yok ama sıcaklık olarak el bileğine damlat biraz serin geliyorsa içirme karnı ağrıyabilir
Yaaa bizim kız en başından beri soğuğa yakın ılık içiyor diğer türlü asla içmiyor ben sütü de hep sağarak vermiştim sağarken hafif soğuyordu öyle alıştı heralde Şu an sadece mama devam ediyoruz yine aynı şekilde soğutup veriyorum

Sıcak şehirde işini biliyor cimcime

Öyle alıştıysa ne güzel bizimki zamanında biraz gazlı olduğundan korkumdan sağdığım sütü sağım bitene kadar soğuduysa benmari ısıtıp veriyorum önceden beri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…