2021 Aralık Anneleri

Biz de var ondan bn sevmiyorum onu loş bnm başımı döndürüyor

Ben de önceleri ışığı kapatıp telefonun feneriyle duruyordum abim xiaominin ampulünü aldı oturduğum yerden ışığı aç kapa kıs oh diyorum hatta bizimki telefondan kontrol ediliyor evde yokken bile arada açıp kapatıyoruz sanki evdeymişcesine güya hırsızlara evdeyim mesajını veriyorum

Evde kizimdan kalma fisher price dönence vardı kiskandi kullandirmadı bende ustune gitmedim bazasinın başlığına taktik eşimde gitmiş 60 liraya bi donence almış oyuncak kısmı felan çok güzel müzikli iki ninni iki ilâhî molodisi çalıyor çocuğum huşu içinde uyuyor

Ahhh bu abiler ablalar
Bizim ki de ne alsam bana bişey almıyorsun diyor arayı bulmaktan kart suyunu çekti

Bnm koridorun ışığı çok az vuruyor bazen memeyi göremiyorum kıza verirken
Evet alışıncada korkmuyorlar

Bnm koridorun ışığı çok az vuruyor bazen memeyi göremiyorum kıza verirken
Evet alışıncada korkmuyorlar
Tamamen karanlık olması gerekiyormuş. Emzireceğin sırada yakabileceğin bir lamba kullanmak daha mantıklı. Korku diye bişey olmaz bebeklerde zaten, o öğrenilen bir şey. Büyüdükçe canavarlar vs duyuyorlar, ondan korkuyorlar.

Kızlar son 1 haftadır oğlumla yapışık yaşıyoruz. Sabah memeye yapışıyor, kucağımda uyuyor, yatağına yatırdığım an deli gibi kendini yırta yırta ağlıyor. Ancak memede uyuyor artık göğüslerim acıyor. Doğru düzgün uyumadığı için sürekli ağlıyor, oyuncakla müzikle kucakta gezmeyle falan asla sakinleşmiyor. Tek sakinleştiği şey meme ve ben tükendim. Böyle olan var mı ? Ne yapmam gerekir ?

Ustunu ortuyormusun ben de usur diye korkuom bol corap giydir bari bisi olmaz
Lastikleri kestim bu seferde depişirken çıkıyor
Tulum giydiriyordum saolsun kocam gece üstünü tekrar örtüyor üşür buna güvenme diyor biran önce yaz gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…