2021 Aralık Anneleri

Bebesi 6 kilodan az olan varmi merak ediyom😂
Ben :KK43:
3 aylıkken 5,5 kiloydum
Bizde alerji var ilknay hiç kilo alamadı doğum kilosuna bile gelemedi, ben diyete başlayıp o da diyet mamaya geçince yeninyenintoplanmaya başladı. Bu ay 865 gr almış
Oğlumda öyleydi onda da laktoz intoleransi vardi 6 aylıkken geçmişti ondan sonra kilo almaya başladı yumuk yumuk oldu hatta :)
Kaynanam hariç kiloyu dert eden yok 😀

Kızlar günaydın ☺️ Kızım doğduğundan beri gece lambası açık uyuyor. Siz karanlıkta mı uyutuyorsunuz?
Koridor açık uyuyoz 😬 Artık daha az uyanıyo diye daha loş bi lamba ayarlamam lazım. Bi kac gece lambasi denemem basarısız oldu.

Ben :KK43:
3 aylıkken 5,5 kiloydum
Bizde alerji var ilknay hiç kilo alamadı doğum kilosuna bile gelemedi, ben diyete başlayıp o da diyet mamaya geçince yeninyenintoplanmaya başladı. Bu ay 865 gr almış
Oğlumda öyleydi onda da laktoz intoleransi vardi 6 aylıkken geçmişti ondan sonra kilo almaya başladı yumuk yumuk oldu hatta :)
Kaynanam hariç kiloyu dert eden yok 😀
Kaynana kaynana😂bizim de almiyor du bakalim haftaya dr gtcez. Bizim de tam tersi ilk ay cok guzel aldi 1200 sonra nolduysa oldu

Kizlar oğlumu sünnet ettirdik bugün çok şükür. Güle oynaya sunnet olduğunu hiç ağlamadı. Yalnız eve gelince anestezi etkisi geçti hiç görmediğim kadar çok ağladı. Ara ara ufaktan ağlıyor canı acımış gibi. Sünnet yaptıran anneler ne kadar sürüyor bu acı çekme hali? Üzülüyor insan halini görünce 🙁
Bir kaç saate gecicek canim merak etme uyutmaya çalış ilaç vermedilerse calpol ver kıyamam gezdire gezdire oyalamistik bizde

Kizlar oğlumu sünnet ettirdik bugün çok şükür. Güle oynaya sunnet olduğunu hiç ağlamadı. Yalnız eve gelince anestezi etkisi geçti hiç görmediğim kadar çok ağladı. Ara ara ufaktan ağlıyor canı acımış gibi. Sünnet yaptıran anneler ne kadar sürüyor bu acı çekme hali? Üzülüyor insan halini görünce 🙁
Ay sen dün yazmissin ben yeni goruyorum 🤭 geçmiştir inşallah 😍

Ben de kırkı çıkmadan yaptırmak istemiştim ama hastane yatışları vs derken şimdiye kaldı. Bize de fitil yazdı hatta ağlamasa bile 3 saatte bir yapılacak diye çizelge yazdı ama ben 1 defa verdim. Zaten icime sinmedi o kadar çok fitil vermek. Gece 1e kadar toplam 5 defa 3/4 fitil yazmisti 🙄 Keşke o biri de vermeseydim. Başta çok ağlayınca kıyamadım verdim ama maşallah simdi iyi. Ama basta sağ bacak ve kolunu çeke çeke ağlıyordu. Kafasını da çok acı ceker hareket ettirdi ne yapacağımı şaşırdım üzüntüden 😔 Salı günü klips çıkarılacak. Bugünden sonra herhalde daha da azalır canım dimi ağrısı? Bi basta çok oldu zaten.
Hayırlı olsun sünnetiniz,bugün nasıl canım ağrısı devam ediyor mu inşallah toparlamiştir. Bizimkinde klips sargı bezi felan hiçbişey yoktu yarası aciktaydi yazdığım gibi 4 güne iyileşti
Cabucak toparlar inşallah 👐

Koridor açık uyuyoz 😬 Artık daha az uyanıyo diye daha loş bi lamba ayarlamam lazım. Bi kac gece lambasi denemem basarısız oldu.
Bazen bime falan geliyor uzaktan kumandalı lambalar çok iyi renk renk ışıkları var bide loşluk derecesini de ayarlıyorsun ben karanlıkta uyutuyorum ama bezini falan alicak olursam onu açıyorum en loş ayarda rahatsız olmuyor

Bazen bime falan geliyor uzaktan kumandalı lambalar çok iyi renk renk ışıkları var bide loşluk derecesini de ayarlıyorsun ben karanlıkta uyutuyorum ama bezini falan alicak olursam onu açıyorum en loş ayarda rahatsız olmuyor
Yaa bi foto atabilir misin benzerlere bakayım loşluk ayarlanıyosa. Ben de basitlerden denemistim.

Bende ondan kullanıyorum . Markete gelmişti . merve merve

Eklentiler

• 6EC5E0B3-5133-4153-97DD-8ECA93BD4E89.png
    6EC5E0B3-5133-4153-97DD-8ECA93BD4E89.png
    228 KB · Görüntüleme: 53
X