2021 Aralık Anneleri

Bebesi 6 kilodan az olan varmi merak ediyom
Ben
3 aylıkken 5,5 kiloydum
Bizde alerji var ilknay hiç kilo alamadı doğum kilosuna bile gelemedi, ben diyete başlayıp o da diyet mamaya geçince yeninyenintoplanmaya başladı. Bu ay 865 gr almış
Oğlumda öyleydi onda da laktoz intoleransi vardi 6 aylıkken geçmişti ondan sonra kilo almaya başladı yumuk yumuk oldu hatta :)
Kaynanam hariç kiloyu dert eden yok

Kızlar günaydın Kızım doğduğundan beri gece lambası açık uyuyor. Siz karanlıkta mı uyutuyorsunuz?
Koridor açık uyuyoz Artık daha az uyanıyo diye daha loş bi lamba ayarlamam lazım. Bi kac gece lambasi denemem basarısız oldu.

Kaynana kaynanabizim de almiyor du bakalim haftaya dr gtcez. Bizim de tam tersi ilk ay cok guzel aldi 1200 sonra nolduysa oldu

Bir kaç saate gecicek canim merak etme uyutmaya çalış ilaç vermedilerse calpol ver kıyamam gezdire gezdire oyalamistik bizde

Ay sen dün yazmissin ben yeni goruyorum geçmiştir inşallah

Hayırlı olsun sünnetiniz,bugün nasıl canım ağrısı devam ediyor mu inşallah toparlamiştir. Bizimkinde klips sargı bezi felan hiçbişey yoktu yarası aciktaydi yazdığım gibi 4 güne iyileşti
Cabucak toparlar inşallah

Koridor açık uyuyoz Artık daha az uyanıyo diye daha loş bi lamba ayarlamam lazım. Bi kac gece lambasi denemem basarısız oldu.
Bazen bime falan geliyor uzaktan kumandalı lambalar çok iyi renk renk ışıkları var bide loşluk derecesini de ayarlıyorsun ben karanlıkta uyutuyorum ama bezini falan alicak olursam onu açıyorum en loş ayarda rahatsız olmuyor

Yaa bi foto atabilir misin benzerlere bakayım loşluk ayarlanıyosa. Ben de basitlerden denemistim.

Bende ondan kullanıyorum . Markete gelmişti . merve

Eklentiler

• 6EC5E0B3-5133-4153-97DD-8ECA93BD4E89.png
    228 KB · Görüntüleme: 53
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…