2021 Aralık Anneleri

Oğlum Grip oldu üç gün serum aldı damardan şimdi antibiyotik yemeye başladı
Ablasi da ayeni şekilde Grip, ikisine de covit testi yapıldı çok şükür negatif çıktılar
3 haftada sadece 200 gr Kilo almış boyu 5 Cm uzamis alerjisi Vs yok süt de var keyfi uyuması güzel ama niye Kilo almadı moralim bozuldu

Doktor iki hafta daha takip edelim iki hafta içinde 200 gr daha almazsà mama deneriz dedi ama benim sutum var
Sütun yağlı olup olmadığını nasıl anlayacagim sagdigimda beklettigimde biberonda yağ da oluyor

Sevgili Günlük diye de başlık koysam tam olacakmış

Aynı sorun bizde de var. Her hafta doktordayız, bitmeyen bir öksürük. Kilo almayı geçtim, vermiş bile. Geçen ay günlük 40 gr almışken, bu ay 10 gr da kalmış. Haftaya yine kontrol var. Sütüm var, dün bezlerini tarttım 350 gr geçti. Ama kilo almıyor. Aksi gibi biberon da almıyor, alsa sağıp takviye yapardım. Önceden alıyordu ama. Şaştım kaldım yeminle.

Çok geçmiş olsun
Hastalıktan olabilir mi

İkinci çocuk düşünenler, ilkbaharda doğurun. Kış bebesi, evde okula giden abi/abla varsa hastalıktan kurtulamıyor. Bebeğim doğdu doğalı hasta, büyükler atlatıyor ama o atlatamıyor.
+1 ilkbahar bebesi mühteşem bişi abimiz ilk bahardı öyle rahattı ki bunda sarıp sarmala bitmiyor hastalıkta o kadar korumaya cabası
Birde kış bebesi iyi diyorlardı bana onları bi bulum terlikle ağızlarına vurcam

Size de geçmiş olsuninşallah Kilo almaya baslarlar geçen ay bir Kilo almıştı bu ay 200 gr alınca şok oldum halbuki her gören de tombik tombik diye seviyor
Benim kızım da 4. Aya girdiğinde sadece 300 gr almıştı 5. Ayda mamaya başlamıştık 9 ay zorla emzirmistim 2 ayda sagarak vermiştim bunda da aynı şeyleri yaşayacağım sanırım biberon 40 ı çıktıktan sonra hiç vermedim bu ayda takip edicem Kilo almazsa başlarız artık takviyeye
Ama acaba aç mi düşüncesi çok geriyor beni

Çok geçmiş olsun
Hastalıktan olabilir mi
Hiç bilmiyorum ki bitter bencede hastalıktan olabilir ablası 3. Hafta oldu hala gribi geçmedi 3. Şişe antibiyotigi yiyor yanında yediği ilaçlar buharlar çabası
Oğlumda da ne zamandır vardı üsutme bilemiyorum ateslenince anladım emmesi normaldi ama kısa kısa emiyordu beş dk 10 dk felan
Birde gece beş saate çıkarmıştı uykuyu bende dokunmuyordum uyuyor diye
Birde diyet yapıyoruz ya Son iki haftada ağırdı Listem aç kalmıştım acaba sütüm mu yaglanmadi diye düşünüyorum

Ay yok ya kiş bebeği zor bence evde ayrı sıcak tut dışarda ayrı lahana gibi kat kat sar soğuk diye dışarı da cikaramiyoruz
Kızım 2016 nisanda doğdu 20 günden sonra hep disardaydik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…