2021 Aralık Anneleri

Olabilir diyetten de kalitesi düştüyse
İnşallah çabucak iyileşir toparlar annesi bizde covidde kilo kaybettik toparladık çok şükür

Hayırlı kandiller hepinize kızlar Rabbim evlatlarımızı bizlere bağışlasın inşallah.
Ben meme reddinin bu kadar kötü olacağını bilseydim,kolik sancıları için ah uh etmezdim çok pişmanım meme reddi tamamen insanın psikolojisini alt üst ediyo yok asla emmiyo kızlar napicam bilmiyorum 24 saat uyutamam ya çocuğu bir uykuda zorla emziriyorum

Canim ya cok gecmis olsun kilosu duzelir hastaligi geçsin de.

İkinci çocuk düşünenler, ilkbaharda doğurun. Kış bebesi, evde okula giden abi/abla varsa hastalıktan kurtulamıyor. Bebeğim doğdu doğalı hasta, büyükler atlatıyor ama o atlatamıyor.
Kiyamam ya haklisin kis bebesi hele bu kis cok zor bizde okula giden yok

Geçmiş olsun canım inşallah hastalığı atlatasin kg su da artar sende stres yapmamaya çalış

Geçmisler olsun.

Ay sorma ya bende kendim cabaliyorum ana alerji de etkiliyor bence karni gurulduyor cocuk emmek istememesi ondan da bu aralar ayakta gezerek tuttu tuttu butun odalari geziyoruz

Eşim kızımla aynı gün doğumlu kvalideye sorayım bari

Ay sorma ya bende kendim cabaliyorum ana alerji de etkiliyor bence karni gurulduyor cocuk emmek istememesi ondan da bu aralar ayakta gezerek tuttu tuttu butun odalari geziyoruz
Yok anacim benimki ne ayakta ne amuda kalkarken o kadar yobaz bir kız ki benimle tartışıyor eminim biseyler diyo çünkü sinirli sinirli keşke ses kaydı atma olsa da atsam duysanız resmen dövüşüyor

Yok anacim benimki ne ayakta ne amuda kalkarken o kadar yobaz bir kız ki benimle tartışıyor eminim biseyler diyo çünkü sinirli sinirli keşke ses kaydı atma olsa da atsam duysanız resmen dövüşüyor
Bide cok teklif etmicez cok acken tutmazlarmi yaaben level atladim simdilik ayakta bu da ise yaramazsa ne kaliyor geriye

Bide cok teklif etmicez cok acken tutmazlarmi yaaben level atladim simdilik ayakta bu da ise yaramazsa ne kaliyor geriye
ay white su ek gıda olsa bari icim ferahlar arada tutsa da şükrederim ama mamaya bocalamak istemiyorum memede süt varken yarın bişey olduğunda diyebileyim sütümü helal etmem , ders alır belki

ay white su ek gıda olsa bari icim ferahlar arada tutsa da şükrederim ama mamaya bocalamak istemiyorum memede süt varken yarın bişey olduğunda diyebileyim sütümü helal etmem , ders alır belki
Hahah ben de oyle sut varken emmemeleri:s bi de bizim alerjik mama vercekler daha biberon tutamiyor bebem oyuzden ek gidaya kdr idare etseydi diyorum zaten alerjikler 5mayda basliormus ek gıda ya. Az kaldi kuzum surda ne kaldiki

Hahah ben de oyle sut varken emmemeleri:s bi de bizim alerjik mama vercekler daha biberon tutamiyor bebem oyuzden ek gidaya kdr idare etseydi diyorum zaten alerjikler 5mayda basliormus ek gıda ya. Az kaldi kuzum surda ne kaldiki
Ay ne bilim valla sinir oluyorum nolurdu azıcık huyu düzgün bir kız olsaydı yav anneme ne cektirmissem hepsini ben yaşıyorum inşallah ergenlikte anneme yaptıklarım başıma gelmez çok amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…