2021 Aralık Anneleri

Bugün cok kustu ya keyfi yerinde memede emerken gaz çıkarıyo az kusuyo süt geri geliyo yani kesikli değil sütüm de çok tazyikli nefes nefese emiyo yetiscem diye sut fazlalastı diye mi yoksa bi sorun mu vardır ya
Benimki de hep nefes nefese göğüs dolu olduğunda öyle oluyor sanırım akış hızından bir sorun yoktur
Fazla mı emdi fazlayı çıkarıyordur keyfi yerindeyse

Bnmki de dün eşim gösteriyor üstü başı meme aramaktan su içinde kalmış alt üstü mutfağı toplamaya gittim

Bu ne peki simdi dis de degilse niye mirmirlaniyor bu bebeler
Bak simdi bi dus aldirdik sanki o huysuz o degilmis gibi gulucukler sacip oyunlar oynayip uyudu

Bu ne peki simdi dis de degilse niye mirmirlaniyor bu bebeler
Bak simdi bi dus aldirdik sanki o huysuz o degilmis gibi gulucukler sacip oyunlar oynayip uyudu
Ay dengesiz bunlar bizimki de aynısını yaptı vallahi
Ben atak haftasına girdiğimizi düşünüyorum ya da bu bebelerin doğası böyle de biz kılıf uydurmaya çalışıyoruz

Aa bunların hepsi nasıl bu kadar birbirinin aynısı olabilir
Sabah maşallah dedim çocuğa akşam duşumu zor aldım gece evi terk edicem dedim eşime
Ahh ahhh gerçi bnm ki abiye de yapıyor hiç fark etmiyor çocuğu yalaya yalaya bi hal oldu
Bn nerelere gitsem

Bunun ablası haftada 1 kere yapardı, ama doğduğundan beri öyleydi. Bununki önce düzenli olup birden kesilince şaşırdım. Ablasında dişler sorunsuz çıktı çok huysuzlanmadı. Ama bu farklı, çok yaygaracı

Ay dengesiz bunlar bizimki de aynısını yaptı vallahi
Ben atak haftasına girdiğimizi düşünüyorum ya da bu bebelerin doğası böyle de biz kılıf uydurmaya çalışıyoruz
Zaten bu atak zımpırtısını kim çıkardıysa ataklara girsin çıkmasın
Biz yedik vitaminleri cevizleri bebeler böyle oldu

Aralık bebelerine has galiba benimki dili olsa tartışacak düzeyde hatta eminim söz saydığına bazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…