2021 Aralık Anneleri

Ya hepimizinki dis cikariyor ya da bu ayin ozelligi bu 😂
Ama siz gozle gorebilio musunuz? Ben damaga gomulu iki disi cok net goruyorum 🙄butun bebeklerde oyle gorunuyor mu onu merak ediyorum
Ben sağ alt tarafta bir beyazlık gördüm sanki, parmağımla yoklayınca orası biraz sivri gibi geliyor bana. Ama ortadan çıkması gerekmiyor muydu ilk 🤔

Ayy ben mesajı görene kadar tekrar çıkmış fiyat şimdi baktım inşallah almışsındır 🥺
Sorma çeşit çeşit kremleri var veletlerin valla
Ben kendime de çok krem kullanırım kocam kafaya huni takar yakında 🤣🤣
Yok valla kız ağlama krizine girdi 🤣 hiç bakmadım
Ama trukid’in şampuanını da denemek istiyorum
Bn artık bebeye beğenmesini kendim kullanıyorum 🤣🤣

Seninkinde huysuzluk var mı?
Bizde ağlama krizi tuttu mu zar zor susuyor

Evet ve ellerini agzina alinca susuyor bitek normalde aglayan bi bebek degildi hic
Bu aylarda diş çıkarma nadir görülürmüş hepimiz aynı şeyi yaşadığımıza göre hepsi diş çıkarıyor olamaz 🤣
Bu dönem ellerini ağzına sokması da çok normalmiş bizimki de ikisini birden sokma challenge yapıyor
Ve akşamları huysuzluk hat safhada şu an Ali Rıza bey gibi yatıyorum ağladım ağlicam 😂

Her gün düzenli kaka yapan çocuk 5 gündür yapmıyordu. Bugün 3 kez yaptı, sonuncusu mukusluydu. Onu da şimdi diş çıkarmaya bağlamaya başladım 🤔
Benimki hergun düzenli yapmayı 2 ay önce yani 1 aylıkken bıraktı 😂 2 günde 1 oldu , sonra 3 gün , en son 4 de 1 yapıyoruz 😬 doktor normal diyo . Yapınca da bariz kabız yavrum gözünden yaş geliyo 😐 ay diş biraz uzaklassin diş çıkarmak çok zormuş

Bu aylarda diş çıkarma nadir görülürmüş hepimiz aynı şeyi yaşadığımıza göre hepsi diş çıkarıyor olamaz 🤣
Bu dönem ellerini ağzına sokması da çok normalmiş bizimki de ikisini birden sokma challenge yapıyor
Ve akşamları huysuzluk hat safhada şu an Ali Rıza bey gibi yatıyorum ağladım ağlicam 😂
Benimkisi sanki iki yumruk arası kitlıktan çıkmış gibi yemeye yutmaya çalışıyor 😂 hatta aşırı sinirli şok oluyorum onun o halini görünce gülmeden edemiyorum

Benimkisi sanki iki yumruk arası kitlıktan çıkmış gibi yemeye yutmaya çalışıyor 😂 hatta aşırı sinirli şok oluyorum onun o halini görünce gülmeden edemiyorum
Ay geçici olsun valla ben de şok oluyorum 😂
Gündüz keyfi yerinde de akşam huysuz öyle bi ağlaması da yok ama mızmızlanıyor sürekli ben dayanıksız bi kadın mıyım acaba 😂
Saat 8de emzirip duşa girdim 9da kocamın kucağındayken onun memelerine saldırmış ben anlamaya çalışmaktan vazgeçiyorum 🤣🤣

O zmn şu meşhur uzun atak haftasındayız
Bn bugün Ali Rıza bey gibi oldum kalktım 🤣🤣🤣 biraz da Nihal gibi bayılacam 🤣🤣🤣

Ay geçici olsun valla ben de şok oluyorum 😂
Gündüz keyfi yerinde de akşam huysuz öyle bi ağlaması da yok ama mızmızlanıyor sürekli ben dayanıksız bi kadın mıyım acaba 😂
Saat 8de emzirip duşa girdim 9da kocamın kucağındayken onun memelerine saldırmış ben anlamaya çalışmaktan vazgeçiyorum 🤣🤣
Eşin eğer vücut geliştirme filan yapıyorsa 😂😂 memeler de kas varsa boş memeyi çeker yavrun .
Benimki kolik biliyosun + meme reddi sirkülasyon halinde gectigini sanıp 2 gün sonra başa sarıyoruz diş çıkarmada oldu mu değmeyin keyfime 😬 kardeşimin 3aylikken annem fark etmiş memesini aşırı ısırıyomus bakmış ki dış çıkmaya basliyo ,Dr a götürüyor doktor inanmıyor diyor ki bu kadar küçük bebeğin dişi çıkmaz,bakıyor ki cidden diş çıkarmaya başlamış çocuk hayret etmiş 😂

X