2021 Aralık Anneleri

Ya bilmiyorum çocuk hep uykusundan oluyor valla su gazlı dönemler bir bitseydi çocukta usandı yavrum hep uyaniyor bağıra bağıra ağlıyor artık çok bebeyken fark etmiyordu ama şuan farkında
Altini acinca ve gazinincikarmaya calisinca uyaniyorlar evet cok derin uykuduysa cikarma ben gece cikarmiyorum dik pozisyon yaparsn emerken kafasini biraz

Altini acinca ve gazinincikarmaya calisinca uyaniyorlar evet cok derin uykuduysa cikarma ben gece cikarmiyorum dik pozisyon yaparsn emerken kafasini biraz
Altını gece kaka etmediği takdirde açmıyorum zaten kabız kendisi 3,4 günde bir gündüz ediyor . Ama gaz mevzusu cidden sıkıntı çıkarmadım bir kaç kere o günün ilerleyen saatleri sancısı çok oldu

Evet bizimde sabahi cok oluyor ama napalim uyumalari gerekiyr ikinarak uyaniyr hatta.geceleri cikaramayiz dun altini degisim dedi cisle rahat edenez tamamen uyandi gunduz gibi

Ben artik ne gece ne gunduz gaz cikarmiyorum. Beslenmesi bittigi gibi agzina emzigini koyuyorum pit sizmis oluyor zaten. Ikinip skilip kendini buzmuyor da eskisi gibi.
Bir iki saat sonra agzindan popodan kendi kendine cikariyor masallah. Bence artik kendileri de ogrenmeli zaten gaz cikarabilmeyi

Bencede ogrensinler. Su emzik isi iyimis uyutmak icin cok mucadele veriom ben ya:))))))

Ben 1-2 dakika sırtına vuruyorum, çıkarmazsa bırakıyorum

Öyle ama gaz sorunumuz devam ediyor kolik bebek olunca ister istemez endişe ediyorum hem reflü kusma hemde gaz sancisindan ötürü yoksa bana kalsa hiç uğraşmam ,birgun gece hiç çıkarmadan yerine koydum o gün boyunca hem sancilandi hemde kustu

Ne güzel inşallah benimkinde de sorun olmazsa bende çok uğraşmam çocuğu sürekli uykusundan alıyorum yoksa
Gazını çıkartcam diye yıpratma kendini. Burda birisi bir hemşirenin paylaşımını paylaşmıştı. İlla her beslenmeden sonra gaz çıkartacak diye bir şey yokmuş. Ağızdan gaz çıkarma hava yutmayla oluyormuş. Çıkartmıyorsa hava yutmadı demekmiş.

0,64idi 2020 temmuz 2021 martta 1. Tüpten sonra histereskopi sonrası doğal oldu. arkadaşının kaç görüyo mu tedavi
Maşallah sürpriz yapmış bebiş sana Benim arkadaşın 2019da 0,01 di baya düşük. O zamandan beri tedavi görüyor. Geçen sene bir transferi oldu ama tutmadı malesef.

Teşekkür ederim canım en iyisi evet yıpratmamak ve çocuğun uykusunu mahvetmemek

Aaaa bu bı yerden tanıdık geliyor bana biz alerji doktoruna gittik kızın kolunu delik deşik ettiler . Süt et yumurta susam vs herşeyi bı kes iki hafta dedi. Elimi kemircem heralde bu gidişle . Yerimizde saymaya devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…