2021 Aralık Anneleri

Ayyy uykuya dalamiyir bnde salla salla biraktm emmek istemedi sonra müzik acip ayakta gezerek denedim tuttu sukur birdaha denerm emmeynce
Birde artık bebek kafasında leyla gibi değil daha algıları açık , eskiden sesten gürültüden etkilenip uyanmazdi ya da uykuya geçişte etki etmezdi ama şuan en ufak şeyde uyanıyor ,tepkileri daha bilinci dahilinde

Kesin mi ya bizim doktor 3. Ve 5. Ay demisti
Saglik ocaginda yaptirdik oyle dedi kendi doktorumuza da sorucam ctesi randevumuz var. biz 15.haftada ilk dozu yaptirmis olduk

Ilk dozun max 16.haftaya kadar yapilmasi grekiyormus. Ikinci doz da 24.haftaya kadar yapilmasi gerekiyor ikisi arasindaki min. Sure 1 ay olmali dedi

Oyun halısı asla ilgisini çekmedi Chicconun halısını almıştım trend yoldan halbuki çok güzel apartları ışıklar, müzik vs tam tersi içinde sıkıldı hiç sevmedi ,içine sığsam ben girip tummy time yaparım

Her çocuk farklı işte hepsi aynı şeyfen hoşlanmıyor
Bebekler ilk 3 aylık dönemde slingi çok severler dediler bana da ben benimkini 5 dk tutamadım
Havasında değildir belki de denersin arada
Karnını doyurup altını temizledikten sonra daha oyuna açık oluyorlarmış o zamanlar bakarsın

Bizimki sabah uyanip karnini doyurup totosunu temizlettikten sonra 1-1,5 saat oyun halisinda oyalaniyor hatta iyi ki almisiz diyoruz hergun. O orada oyalanirken ben tum islerimi hallediyorum sonra da asiri gorulmus oluyor yatagina koyup agzina emzigini veriyorum pit siziyo sapsik

Evet çok farklılar belki ilerleyen aylarda daha fazla oyunlar ,renkler ,oyuncaklar ilgisini çekecektir. Dediğin şeyleri yaptım karnını doyurdum ,uykudan da uyandı 3 gündür sevdirmeye çalışıyorum ara ara yok hiç umursamiyo cadı . ilgisini en çok TV cekiyo ,denemek istedim bugün baby TV açtım resmen kahkaha attı çok şaşırdım defalarca kahkaha atarcasina çizgi filme güldü durdu . Yani 1 yaş öncesi çizgi film hiç onermiyolar 3 ay çok çok erken şimdiden böyle ise 1,2 ... Düşünemiyorum

Ne güzel yaa maşallah . Benimkinin umrunda bile değil salonun ortasına koyuyorum olurda göz aşinalığı kazanıp merak eder diye hiç oralı değil . Anakucağınıda hiç sevmiyor tek istediği sürekli kucakta gezmek.

Krsinlikle muzigi son ses accik bırakıom yoksa ablasi konussa uyaniyor donup bakiyor ve hatta seste emmiyor zorla tutturuom en ufak seyde merakli melahat donuyor arkasina konusmaya calisiyi ya da

Hahaha zamane bebeleri cook fena

Ay masallah cok iyi biz de hali yok ya :)ben kendim oynatiom oyuncaklarla biraz

Krsinlikle muzigi son ses accik bırakıom yoksa ablasi konussa uyaniyor donup bakiyor ve hatta seste emmiyor zorla tutturuom en ufak seyde merakli melahat donuyor arkasina konusmaya calisiyi ya da
Çok güzel bak seste emmesi benimki asla ayık kafa emmiyo uyku sersemi olacak ki emsin ve kesinlikle sessiz ortam olacak,ilgisini çekip bahane edeceği bişey olmamalı red ettiğinden ötürü ,bu yüzden sürekli mayhoş olmasını sağlamaya çalışıyorum aşırı beter benimki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…