2021 Aralık Anneleri

Hahaha anne karni sesi fslan drnediysen genelde onu severler ama ozmn sessizlige devam

Eee nasılsınız? Ben neden iki günde bir uğrayabiliyorum sizin bebekler büyüdü de mi rahat yazıyorsunuz 3 ay hiç uyumayan bebekler uyuyor mu artık onu anliycam

Aman aman boşver tv ile ne kadar geç tanışırsa o kadar iyi bakalım nereye kadar direneceğiz
Bebişin iletişim kurma güdüsünü çok zayıflatıyor pasif, alıcı konumda olmaya alıştırıyor.
Oyuncak da bir ara ilgisini çekecektir mutlaka kısa süreli olsa da ilgilenir. Zaten uzun süreli olması da tavsiye edilen bir durum değil okuduğum kitapta bebeğe hamster muamelesi yapamazsınız, öylece yatıp uzanmasını ya da uzun süre bir oyuncakla başbaşa vakit geçirmesini sağlamamalısınız diyordu o oyuncakları çok uzun olmayacak şekilde bir işimizi halledeceğimiz zaman kullanacağız
Ortak uzman görüşü şu an bebişe sunabileceğimiz en etkili aktivite göz göze temas kurarak konuşmak. O da karşılıklı olmalı birkaç kelime söyleyip karşılık bekleyerek.
Benimki sohbete çok alıştı oyun halısında biraz oyalanınca beni çağırıyor bağırarak
sonra uzun uzun sohbet ediyoruz çok keyifleniyor

Benimki de gözümü benden ayıramıyo sürekki sohbet istiyo ssürekli. Mubtesem dönencesini bile begenmedi

Hele bizde 4 lü gülüyoz
bebe uyanmadan tepesinde 2 kişi oluyor beni de uyandırıyorlar kızı da
Hahaha bebeler bari uyurken rahat bırakılsa
Annemle babam haftada iki kere geliyorlar sabahtan uzaktan bakın yeni uyuttum diyorum
Biraz sonra babam kucağına almış geliyor dede terörü

Kesinlikle katılıyorum kardeşim çok TV izlerdi büyüdü halen çok PC karşısında ve çok sosyal olmayan biri çok şükür başka bir aksi durum olmadı aşırı zeki bir çocuktu iyi bir kamu kurumunda belki şuan çok daha farklı bir meslekte olabilirdi . Çağımızın hastalığı teknoloji aslında

Kızlar,halen bebeğin her beslenme sonrası gaz cikarmaya çalıştıran var mı benim gibi ? Yarım saatime bazen mal oluyor ve çocuk uyuduğu esnada uyanıyor ,sizce ne yapmam lazım birde kolik bebek olunca doktorum 5 dk bile emse hemen çıkarmaya koyul demişti . Şuan 3 ay 13 günlük

Gece cikarmadannbir dene rahatsiz olursa uyabir zaten heme cnm ozmn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…