2021 Aralık Anneleri

Çok güzel bak seste emmesi benimki asla ayık kafa emmiyo uyku sersemi olacak ki emsin ve kesinlikle sessiz ortam olacak,ilgisini çekip bahane edeceği bişey olmamalı red ettiğinden ötürü ,bu yüzden sürekli mayhoş olmasını sağlamaya çalışıyorum 😂 aşırı beter benimki
Hahaha anne karni sesi fslan drnediysen genelde onu severler ama ozmn sessizlige devam😁

Eee nasılsınız? Ben neden iki günde bir uğrayabiliyorum sizin bebekler büyüdü de mi rahat yazıyorsunuz 🤔 3 ay hiç uyumayan bebekler uyuyor mu artık onu anliycam😂

Evet çok farklılar belki ilerleyen aylarda daha fazla oyunlar ,renkler ,oyuncaklar ilgisini çekecektir. Dediğin şeyleri yaptım karnını doyurdum ,uykudan da uyandı 3 gündür sevdirmeye çalışıyorum ara ara yok hiç umursamiyo cadı . ilgisini en çok TV cekiyo ,denemek istedim bugün baby TV açtım resmen kahkaha attı çok şaşırdım 😬 defalarca kahkaha atarcasina çizgi filme güldü durdu . Yani 1 yaş öncesi çizgi film hiç onermiyolar 3 ay çok çok erken şimdiden böyle ise 1,2 ... Düşünemiyorum 😃
Aman aman boşver tv ile ne kadar geç tanışırsa o kadar iyi bakalım nereye kadar direneceğiz 😄
Bebişin iletişim kurma güdüsünü çok zayıflatıyor pasif, alıcı konumda olmaya alıştırıyor.
Oyuncak da bir ara ilgisini çekecektir mutlaka kısa süreli olsa da ilgilenir. Zaten uzun süreli olması da tavsiye edilen bir durum değil okuduğum kitapta bebeğe hamster muamelesi yapamazsınız, öylece yatıp uzanmasını ya da uzun süre bir oyuncakla başbaşa vakit geçirmesini sağlamamalısınız diyordu o oyuncakları çok uzun olmayacak şekilde bir işimizi halledeceğimiz zaman kullanacağız😄
Ortak uzman görüşü şu an bebişe sunabileceğimiz en etkili aktivite göz göze temas kurarak konuşmak. O da karşılıklı olmalı birkaç kelime söyleyip karşılık bekleyerek.
Benimki sohbete çok alıştı oyun halısında biraz oyalanınca beni çağırıyor bağırarak
sonra uzun uzun sohbet ediyoruz çok keyifleniyor🤣

Aman aman boşver tv ile ne kadar geç tanışırsa o kadar iyi bakalım nereye kadar direneceğiz 😄
Bebişin iletişim kurma güdüsünü çok zayıflatıyor pasif, alıcı konumda olmaya alıştırıyor.
Oyuncak da bir ara ilgisini çekecektir mutlaka kısa süreli olsa da ilgilenir. Zaten uzun süreli olması da tavsiye edilen bir durum değil okuduğum kitapta bebeğe hamster muamelesi yapamazsınız, öylece yatıp uzanmasını ya da uzun süre bir oyuncakla başbaşa vakit geçirmesini sağlamamalısınız diyordu o oyuncakları çok uzun olmayacak şekilde bir işimizi halledeceğimiz zaman kullanacağız😄
Ortak uzman görüşü şu an bebişe sunabileceğimiz en etkili aktivite göz göze temas kurarak konuşmak. O da karşılıklı olmalı birkaç kelime söyleyip karşılık bekleyerek.
Benimki sohbete çok alıştı oyun halısında biraz oyalanınca beni çağırıyor bağırarak
Benimki de gözümü benden ayıramıyo sürekki sohbet istiyo ssürekli. Mubtesem dönencesini bile begenmedi 😢

Hele bizde 4 lü 🤣🤣🤣 gülüyoz
bebe uyanmadan tepesinde 2 kişi oluyor beni de uyandırıyorlar kızı da 🤣
Hahaha bebeler bari uyurken rahat bırakılsa 🤣
Annemle babam haftada iki kere geliyorlar sabahtan uzaktan bakın yeni uyuttum diyorum
Biraz sonra babam kucağına almış geliyor dede terörü 😂😂

Kesinlikle katılıyorum 😍 kardeşim çok TV izlerdi büyüdü halen çok PC karşısında ve çok sosyal olmayan biri 😂 çok şükür başka bir aksi durum olmadı aşırı zeki bir çocuktu iyi bir kamu kurumunda belki şuan çok daha farklı bir meslekte olabilirdi . Çağımızın hastalığı teknoloji aslında

Kızlar,halen bebeğin her beslenme sonrası gaz cikarmaya çalıştıran var mı benim gibi ? Yarım saatime bazen mal oluyor 😞 ve çocuk uyuduğu esnada uyanıyor ,sizce ne yapmam lazım birde kolik bebek olunca doktorum 5 dk bile emse hemen çıkarmaya koyul demişti . Şuan 3 ay 13 günlük

Kızlar,halen bebeğin her beslenme sonrası gaz cikarmaya çalıştıran var mı benim gibi ? Yarım saatime bazen mal oluyor 😞 ve çocuk uyuduğu esnada uyanıyor ,sizce ne yapmam lazım birde kolik bebek olunca doktorum 5 dk bile emse hemen çıkarmaya koyul demişti . Şuan 3 ay 13 günlük
Gece cikarmadannbir dene rahatsiz olursa uyabir zaten heme cnm ozmn

X