2021 Aralık Anneleri

Kiz sen hala yemionmu gaz yapanlarikimyonu hic sevmiom ya cok kotu tat veriuor sen kimyonlu pirasa ye
Yedim
Bnde sevmiyordum ama hala koyuyorum makarnaya bile
Kaç gündür meme reddi var belki gazda vardır diye dün akşam kimyon çayı içtim

Yedim
Bnde sevmiyordum ama hala koyuyorum makarnaya bile
Kaç gündür meme reddi var belki gazda vardır diye dün akşam kimyon çayı içtim

Bırde böyle bı görüş varmıs

Evet ya bunu daha öncede dinlemiştim
Her dr yine farklı düşünüyor
Şu da var nohut fasulye yiyince bizde bile şiklinlik yapıyor bizde de alerji var zaten annenin gazı geçiyor bebeğe gazlı yiyince ufff aşagı sakal yukarı bıyık muhabbetine geliyor

Olabilir kuruyemiş çok alerjen
Hepsini de kesince süt nasıl olacak @lonely bird bak garibim hiç bişi yiyemiyor
Kakada kan varsa aslında diyet öneriliyormuş daha çok ama laktoz diyeti de inşallah işe yarar
Aynen cok zor hicbirsey yememek ben bir arastirma hastanesi cocuk dr gidecegim 4 aylik olsun bakalm

Bizim sabah saatleriydi canım olup geldik şimdi evdeyim. Bizim doktor fitil verdi. Calpolu okumuştum sordum ben fitil verdim daha hemen ağrısını alır dedi. Şimdi fitil verdim bakalım durmazsa calpol veririm. Bizimki de öyle bir şey demedi bezini bol bağla dedi. Kakasını bulaştırırsa siz temizlemeyin bize getirin dedi. Yarın da kontrolü var.

Şimdi arada baya ağlıyor ya hiç ağlamadığı gibi ağlıyor uzun sürüyor sakinleşmesi o biraz strese soktu beni

Benimki gaz cikarabiliyor artik ama kakasini cok zor yapiyor ikiniyor iste yapamadigi gunler var daha rahatsiz oluyor bu gazdan degil bence kakasi mukusluya agriyla yapiyor oyuzden

Farklı pozisyonlarda denesen? Bizde bir dönem yoğun şekilde yaşadık 20 gün falan sürdü. Göğsümü alınca öğürüyordu. Kendini atıyordu. Farklı pozisyonlarda emzirdim. Kucağımda biberonla da içmiyordu ama yatarak çok rahat içiyordu bende yatarak emzirdim. O şekilde daha kolay emdi. Pozisyon değiştirip dene birde istersen

Yan dönüp emzirme seklindemi nasil canim yatarak

Benim de farkediyorum mesela tazyikli gidince istemiyor agliyor sagiyorum elimle ama bazen yine tazyikli oluyor hafif iyice saginca memeyi ozmn daha iyi emiyor sanki

Yan dönüp emzirme seklindemi nasil canim yatarak
Evet evet onu koltuğa yan şekilde yatırıyorum bende yanına yan şekilde uzanıp veriyorum böyle çpk rahat emdi. Birde kucağımda gezdirerekte emzirirken daha kolay emzirdim. Çok ağlayınca istemeyince altını soydum çok seviyor öyle durmayı. O şekilde rahat emdi. Uykudan uyanır uyanmaz hiç beklemeden emzirdim beklersem huysuzlanınca hiç almıyordu. Aslında çocuklarında kendine göre huyları var hoşuna giden şeyleri yapıp rahatlatınca daha kolay emiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…