2021 Aralık Anneleri

Ebebkin icecwklerini de denesene

4 litre suyla beraber bunların hepsini yapıyorum, dut kurusunu buradan duymuştum hatta ama fayda etmiyor hiçbir şey, 20 gün önce kayınpederimi kaybettik üzüntüden oldu sanırım
Basiniz sagolsun canim duzelir hic merak etme bebegin emdikce gelecek beyne mesaj gitcek daha cok uretck sut birde takviyelere de devam et

Ebebkin icecwklerini de denesene
Şu tadı kötü olanı sen söylemiştin onu da bi kaç gün içtim zorla pek faydalı olmamıştı şimdi yine alayım galactagoya devam ediyorum birlikte işe yarar inş
Basiniz sagolsun canim duzelir hic merak etme bebegin emdikce gelecek beyne mesaj gitcek daha cok uretck sut birde takviyelere de devam et
kızım emmiyor canım sadece sağarak devam ediyorum, sağol

Devam et cnm masajlar sagma oncesi dus deneyeblrsn gece sagmak ta iyiymis yapiyorsndr zaten

Bu arada kizlar meme grevi sorunu yasayanlar bebeginiz emzik emiyor mu?benimki hic tutmadi da bir etkisi varmi merak ettim

Başınız sağolsun
Bn bundan almıştım e bebekten tadı güzel sütte yapıyor

Eklentiler

• image.jpg
    98,1 KB · Görüntüleme: 24
Kuru dutu suda kaynatiyorum iciyorum demisti biri sut icin olculeri nasil acaba kim yazdi onu da hatirlayamadim

Selam canım gecen pazartesi yaptırdık, bizim doktor ne bardak aldırdı ne büyük bez kullandık gerek yokmusta çabucak iyileşti dün ilk banyosunu yaptırdım bile, bize krem falan da vermedi doktor bol bol emzir dedi, ilk saatler anestezi etkisi gecince biraz ağladı ben calpol verdim bide gece yatmadan verdim rahat uyusun diye ikinci güne bir şeyi kalmamıştı, benim tavsiyem calpolu yanında götür cunku taburcu olana kadar baslamisti bizim ağlamamiz,küçük bebek olduğu için de müdahale etmiyorlar hastaneyi turlamistik oyalamak için bide bol bez götür kaka yaptıkça değiştirmek gerek mikrop kapmasin diye

Canım çok sağol 2 kere yaptım dün çubukla resmen çapaklanma olmadı dünden beri sanırım geçtiiii çok çooooookk teşekkürler çok mesudum

4 litre suyla beraber bunların hepsini yapıyorum, dut kurusunu buradan duymuştum hatta ama fayda etmiyor hiçbir şey, 20 gün önce kayınpederimi kaybettik üzüntüden oldu sanırım
Başınız sagolsun canım üzüntü de çok etkiliyor ama sen sütün az da olsa emzirmeye devam et.Gelir insallah

Rop muayenesiydi bizimki canım şimdi aklıma geldi,belki bizim gittiğimiz hastanenin personeli yavaştir bilemeyeceğim.Bizim kızımla beraber 3.5saat sürdü.
Bizde 2 defa rop yaptırdık ama hiç o kadar uzun sürmedi bizim ki hastanenin personeli ile ilgili olabilir. Damlalar damlatıldı max yarım saat sonra bizi muayeneye aldılar. Ropta yaklaşık 10 dk falan sürdü. Tüm işlem toplasan 1 saat anca sürmüştür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…