2021 Aralık Anneleri

Gidilir yaa bebekler arabayı sever bence
Kizimda heryeri gezdik saatlerce arabayla yolculuk yapardık Citi cikmazdi bakalim oglus nasıl olur
Benim oğlum arabadan resmen nefret ediyor. Ailemin yanına gittik geçen haftasonu yol 3.5 saat sürüyor vallahi bize yolu zehir etti. Nasıl gittik nasıl eve geldik hiçbir şey anlamadık durmadan ağladı arkada yuvarlandım resmen ne yapacağımı şaşırdım sussun diye sadece altonı çoraplarını çıkartınca sustu. Sonra da gülmeye başlıyordu çıplak kalınca çocuklar istisnasız arabayı sever diye bilirdim oğlum bir istisna oldu. Arabaya bindiğimiz an ağlamaktan helak oluyor çocuk

Bılen varsa bende akayım tarıf dun canım cok cektı az magnılua yedım saatlerdır ağlıyor bebem
Canim cok tatli istedi sut icermeyen zuber chia hindistan cevizli bar aldim bi de glutensiz ada dama kurabiye var sanirim ondada yok süt

Aslinda alerjen seyler yiyorum mesela tahin kakao kuruyemia gibi ama hepsini de kesemem herhalde sut urunlerini dedi dr sadece onlari yemiyorum hic degiisklik yok diyorum baska seylere mi aleejisi bebegn bilemiyorumki

Ben biskuvi ve sutlu tatli canavariyim her turlusunu yerim birnde kek.kek te yapablrm sutsuz. Yakinda yumurtayla kakaoyu da kesersek anam ne yicem
Geçen okumuştum nerde hatırlamıyorum BİM’in kakaosunda süt ürünü yokmuş onu kullanırsın
Vegan ürünlerle
Acaba sütlaç yapıp kimyon atsak olur mu

Aslinda alerjen seyler yiyorum mesela tahin kakao kuruyemia gibi ama hepsini de kesemem herhalde sut urunlerini dedi dr sadece onlari yemiyorum hic degiisklik yok diyorum baska seylere mi aleejisi bebegn bilemiyorumki
Olabilir kuruyemiş çok alerjen
Hepsini de kesince süt nasıl olacak lonely bird bak garibim hiç bişi yiyemiyor
Kakada kan varsa aslında diyet öneriliyormuş daha çok ama laktoz diyeti de inşallah işe yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…