2021 Aralık Anneleri

Evet evet onu koltuğa yan şekilde yatırıyorum bende yanına yan şekilde uzanıp veriyorum böyle çpk rahat emdi. Birde kucağımda gezdirerekte emzirirken daha kolay emzirdim. Çok ağlayınca istemeyince altını soydum çok seviyor öyle durmayı. O şekilde rahat emdi. Uykudan uyanır uyanmaz hiç beklemeden emzirdim beklersem huysuzlanınca hiç almıyordu. Aslında çocuklarında kendine göre huyları var hoşuna giden şeyleri yapıp rahatlatınca daha kolay emiyorlar
Cok iyi canim guzel yontemler.uykudan uyanir uyanmaz en cok ise yariyir bizde de. Yanina yatmayi deniyorum ama yan yatmak istemiyir henuz kendisi her bebek degisik iste altini acmayi bizimkinde seviyor belki oyle de denerm

Cok iyi canim guzel yontemler.uykudan uyanir uyanmaz en cok ise yariyir bizde de. Yanina yatmayi deniyorum ama yan yatmak istemiyir henuz kendisi her bebek degisik iste altini acmayi bizimkinde seviyor belki oyle de denerm
Dene dene. Bör dönem istemiyor sıpalar sonra geçiyor. Emme alışkanlığı kesinlikle değişti o dönemden sonra ama şükür ki en azından reddetme olayı son buldu. Artık oral döneme girdiklerinden de domtor bir 10 gün iyi olur bir 10 gün sıkıntı yapar demişti alışacağız artık 😊

Ya okuyorum ama insan basina gelmeyince ustunkoru okuyor sanirim hicbi sey hatirlamiyorum🙄

Bebegim bugun mukuslu kaka yapti. Baya sumuk gibi uzuyordu🤮 Alerji demek mi oluyor bu? Ama huzursuzluk vs yok cok sukur. Sadece son 4 bezdir hepsinde kaka var. normalde gunde iki kez falan yapardi.

Bizim sabah saatleriydi canım olup geldik şimdi evdeyim. Bizim doktor fitil verdi. Calpolu okumuştum sordum ben fitil verdim daha hemen ağrısını alır dedi. Şimdi fitil verdim bakalım durmazsa calpol veririm. Bizimki de öyle bir şey demedi bezini bol bağla dedi. Kakasını bulaştırırsa siz temizlemeyin bize getirin dedi. Yarın da kontrolü var.

Şimdi arada baya ağlıyor ya hiç ağlamadığı gibi ağlıyor uzun sürüyor sakinleşmesi o biraz strese soktu beni 😥
Bizim de ağladı malesef canim ben dayanamadım sordum hemşirelere falan olacak o kadar demişlerdi biz de çareyi Kucakta gezdirmekte bulduk öyle sakinlesmisti ama bir kaç saate keyiflendi canim siz de atlatirsiniz bir iki saate inşallah, kaka bir kez bulaştı bizim ılık su pamukla yukarıdan damlatarak akıttım sonrada sulandırılmış batikonla etrafını dezenfekte ettim, bugün tamamen duzelmis cildi bakalım dikişler ne zaman aticak

Ya okuyorum ama insan basina gelmeyince ustunkoru okuyor sanirim hicbi sey hatirlamiyorum🙄

Bebegim bugun mukuslu kaka yapti. Baya sumuk gibi uzuyordu🤮 Alerji demek mi oluyor bu? Ama huzursuzluk vs yok cok sukur. Sadece son 4 bezdir hepsinde kaka var. normalde gunde iki kez falan yapardi.
Huzursuzluk yoksa sıkıntı yok diye biliyorum ara sıra bizede olduğu oldu dert etmedim bebeğimin keyfi yerinde

Usutmus olabilir bir kere de alerji olmuyor cnm icinde puturler varmi sadece mukusmu

Bizde de oluyor arada kan döküntü vs görülmedikçe bi önemi yok dedi eşim ben de önemsemiyorum o yüzden 🙄
Sen takip et yine böyle devam ederse doktoruna danışırsın

Bizde cok oluyor. Yenilen içilenin etkisi olabilir. Arkadas alerji doktoryna gosterdi tek başjna anlamı ypkmuş.

Yakın zamanda aşıları yapıldıysa kolu ağrıyor da olabilir.. ben bir hafta boyunca sol mememde red yaşadım.. düz yatırıp emzirince almaya başladı o zaman fark ettim ki normal emzirme pozisyonunda o kolunun üstüne yatınca ağrısı olduğu için o memeyi almıyormuş. Bi de aynı şekilde kulak iltihabı ya da boyun ağrısında da pozisyondan dolayı memeyi reddedebiliyorlarmış. Doktora götürüp muayene ettirebilirsiniz o ihtimaller için de.. gerçekten çok zor bir durum. Bi de emmese bile o memeyi sık sık sağın hem mastit olmazsınız hem sütünüz azalmaz.

Emzirirken tek elline oyuncak falan alip izlemesini saglayablrsn boynuna yakin koyup bir de bunu dene cnm:)ben ellerimi oynatiyorum izlesin diye birakmasin diye hemen M Mevsim hep bahar
Benimki çok cadı whitte yaaa 🥴 teşekkür ederim kuzum sütüm de emmedigi için azaldı incir ,hurma ,rezene ,maltana,bulgur soğan ,humana hepsini yaptım tık yok Su zaten çok içiyorum , birde dut yapicam

Farklı pozisyonlarda denesen? Bizde bir dönem yoğun şekilde yaşadık 20 gün falan sürdü. Göğsümü alınca öğürüyordu. Kendini atıyordu. Farklı pozisyonlarda emzirdim. Kucağımda biberonla da içmiyordu ama yatarak çok rahat içiyordu bende yatarak emzirdim. O şekilde daha kolay emdi. Pozisyon değiştirip dene birde istersen
Denedim canım deniyorum da inşallah içer inşallah ,emmedigi için sütümde azaldı inşallah hem emme.hemde süt orantılı artar . İnşallah bizimki de geçicidir ,benimki mama da almiyo istemiyo ağzında tutup tutup çıkarıyor mamayida

Usutmus olabilir bir kere de alerji olmuyor cnm icinde puturler varmi sadece mukusmu
Vardi puturler de🙈
Bizde de oluyor arada kan döküntü vs görülmedikçe bi önemi yok dedi eşim ben de önemsemiyorum o yüzden 🙄
Sen takip et yine böyle devam ederse doktoruna danışırsın

Bizde cok oluyor. Yenilen içilenin etkisi olabilir. Arkadas alerji doktoryna gosterdi tek başjna anlamı ypkmuş.
Ya iyiki burasi var be😍
Tesekkur ederim caaagggnim kadinlar 💕

Vardi puturler de🙈

Ya iyiki burasi var be😍
Tesekkur ederim caaagggnim kadinlar 💕
Ama pütürleri anne sütünde normal diyorlar
Senin ki de anne sütü alıyor
Biraz daha takip et azalır bnce azalmazsa kontrolde sorarsın
Bizimde vardı bi kaç kere geçti geçince sormadım da

Ama pütürleri anne sütünde normal diyorlar
Senin ki de anne sütü alıyor
Biraz daha takip et azalır bnce azalmazsa kontrolde sorarsın
Bizimde vardı bi kaç kere geçti geçince sormadım da
Bak simdi beslenince yine oyle sumuklu gibi yapmis😿
Iki oldu bu🤔

Bide bebegi ishal olan biri bana ozelden ishal kaka fotisi atabilir mi? Ben bebegimin ishal olup olmadigini nasil anlicam hep sulu yapio bizimki🙄

Bak simdi beslenince yine oyle sumuklu gibi yapmis😿
Iki oldu bu🤔

Bide bebegi ishal olan biri bana ozelden ishal kaka fotisi atabilir mi? Ben bebegimin ishal olup olmadigini nasil anlicam hep sulu yapio bizimki🙄
Farklı bişey yedin mi
İshal heralde daha sıvı olunca

Kızlar daha önce konuşuldu mu bilmiyorum bir süredir pek okuyamadım, dönence alacağım öneriniz var mı

X