2021 Aralık Anneleri

Yaa bemiks bephanten evigeni ben de çok yapardım ama artık kafayı streçle 5 saat bekle o yağlardan arındır çok zor
Belki yaparım yine önümüzdeki günlerde bakalım

Evet ya şu kadarcıkken bile kafasını tvye dönüyor hemen biz artık tv izlemeyecek miyiz
Eşim komple kaldıralım dedi oldu dedim
Ben normalde de o kadar izlemem zaten ams hiç yokluğuna da alışmak zor

Yaa bemiks bephanten evigeni ben de çok yapardım ama artık kafayı streçle 5 saat bekle o yağlardan arındır çok zor
Belki yaparım yine önümüzdeki günlerde bakalım
Evet yağı arındırmak çok zor
Bn 5 saat dayanamam 2 saat zor dayanıyorum 3 günde yağlı gezmek zaten yağlı saçlarım o yüzden yapmıyom
Yap bakalım fayda olursa bnde deneyeyim

Orda da mı ateş yapıyor ya bu bebelere ateş yapmayan ne olacak acaba
Zaten şimdi bile görse gözlerini dikip bakıyor ilerde napcaz bakalım

Evet ya şu kadarcıkken bile kafasını tvye dönüyor hemen biz artık tv izlemeyecek miyiz
Bn kaldırsam eşim habersiz yapamaz
Valla bnde izlemem ama evde ses olsun diye açık sürekli seste uyutuyorum alışsın diye gerçi bizim ergen tvye bedel sesi bitmiyor

Valla her banyoda duşta bi yarısı dökülüyo sonra tararken bi yarısı daha gidiyo evin her yerinde saç var tiksindim artık. Oğlumun eline dolanıyo sürekli ne yapcam bilmiyorum
Kızlar robot süpürgeniz hangisinden? Saçlar benim başıma da bela oldu.
Bende roborock s5 max var çok memnunum

Eşime sordum şimdi yoo öyle bişey yok diyor bu doktorların aynı fikirde olduğu bişey var mı çok merak ediyorum
Bizim doktor da emzirme dememisti
Oyle de sevmiom yaekmek te yemicem makarna da yemicem yumurta da sut te tahin de e ne yicem
Yulafi su ile hafif pişir yoğurt meyve kakao tarçın koy ye hem süt yapıyor hem tatlı isteğini alıyor ama kakaoyu ölçülü koymak lazım acimtrak olmasın ben pisirmeden direk katiyirum yoğurda :)
Neye alerjisi oldugu bulunsa onu bulana kdr tek tek kesilirse uzun sürer buyuk ihtimal sutedir ama bilemiom
Hiii alerji için,bende yulafi yoğurda kat diyorum sana soryysüt arttirmak için diyorsun sanmıştım
Veee adet oldum hiç beklemiyordum bi yandan sevindim bi yandan üzüldüm
Bn yarın havuçla vanilyaya abanayım
Bende oğlum ikinci ayına girdi ilk regli oldum iki gun sürdü 3. Ay olmadı 4. Aya girecek iki gündür reglim ve aşırı kanama oldu
Hep böyle düzensiz mi olacak yaaaaafffdoktorum ilk bir yıl düzensiz olur demişti
Keşke ilk bir yıl hiç olmasaydı ne gerek vardı şimdi
Cok nadir ishal oluyor...aklima alerjiden baska bise gelmiyor da bugun dedim belki uzun sure emmedigi icindir o yuzden burdan bi yazayim dedim sizinkiler ne kadar surede emiyor diye
Emme aralığı iyi canım bize doktor gece 6 saate kadar uyuyabilir uyursa beslenmek icin uyandırma dedi ama altı saati goren kim 4 saat uyuyor gündüz de her istediğinde emiyor

Aynı bizimde öyle. Çocugun elinde bazen kakasindan cikiyo moralim bozuluyor. Teşekkür ederim bakacağım hepsine.

Size de gecmis olsun. Insallah icinizi rahatlatacak sonucla cikarsiniz

Bu ay gittik biz. Isik tutarak muayane etti o kadar
Ben de bu şekilde bir muayene bekliyorum aslında. Damlalı olan da varmış
6 aylık gidicez biz
Doktorun mu öyle önerdi? Çörekotunu sordun mu
Evet izletmemek gerekiyor ama bizde de sürekli açık. Kucakta gezdirirken dikkatini çekiyor. Ben dikkat etmeye çalışıyorum ama 2 yaşına kadar biraz zor gibi.
Kızlar robot süpürgeniz hangisinden? Saçlar benim başıma da bela oldu.
+360 benimkinin markası. S7 modeli. Ben de çok memnunum.

Evet yağı arındırmak çok zor
Bn 5 saat dayanamam 2 saat zor dayanıyorum 3 günde yağlı gezmek zaten yağlı saçlarım o yüzden yapmıyom
Yap bakalım fayda olursa bnde deneyeyim
Dün benim şampuanım bitmişti saç derimde de hafif döküntü oluyor mevsimsel ve strese bağlı egzama gibi
Kocamın da ona iyi gelen bi şampuanı var vichy dercos dün onla yıkadım şu an aşk yaşıyorum saçımla ve saç derimle
Belki onun dökülme karşıtı olanını alırım

Yaaa bana resmini atsana bnde alim

Eyvahhh unuttum
Evet dr kendi muayene etti oğlanı göze götürmüştüm o zmn sordum 6 ay dedi

Baklagiller de sütü arttırıyor ama gaz da yapar tabi mesela yeşillik salataya bulgur haslayip kat öyle tuket bulgur buğday nohut yeşil mercimek özellikle bunları salataya katıp yiyince süt artıyor
Birde yulaf o da cok arttırıyor
Aynen bende de çok arttı çaresi de yok emzirmeyi bırakınca duruyordu dökülme sanki
Elini sapur supur emiyir ama
Aynen bütün yumruğunu ağzına sokmaya çalışıyor bizimki
Kızlar göz kontrolüne giden var mı ekstra bilmemiz gereken bir şey var mı?
6. Ayda dedi doktorumuz
Kizlar oynatmaya cok hevesliyim neler neler yapiyorum cabuk sıkılıyor. Dikkat süreleri kisa diye mi benimki mi sıkıntilı sizde durumlar ne
Bizimkisi anca kucakta gezsin bütün evi dolansin heryerden haberi olsun yeter oyun felan istemiyor evin muhtarı
Hep öyle oluyor ilk izlemesin ekrana bakmasın Vs diyoruz ammaaaaa benim büyük hiç yemezdi bütün dediklerimi yuttum ekran ile yemek yedirdim bi yerden sonra karnı doysun da nasıl olursa olsun olmuştu
Bnde de xiaomi vacuum mop var çok memnunum 2 yıldır kullanıyorum
Bende de aynısı var elim ayağım gözüm kulağım herşeyim inşallah bozulmaz amin

Kızlar göz kontrolüne giden var mı ekstra bilmemiz gereken bir şey var mı?
Biz özel hastanede yaptırdık bebise zamlardan önce 520 ödedik Önce damla bekledik sonra damla yine bekledik sonra muayeneye aldilar 3 4 saat sürdü.Diyecegim uzun sürüyor muayenrnin adını unuttum göz muayeneden farklı.

Aynı dert bende de var canım ya önceden deli gibi içiyordu 1 aya yakındır ağzına biberon sürmüyor ise başlıcam ben de nasıl olucak nasıl alistiricaz bilmiyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…