2021 Aralık Anneleri

Aktardan kuru beyaz dut al. 1 su bardağına 1 kaşık koyup 10 dk kaynat iç süt yapıyor. Aynı zamanda hurma, kuru incir, badem, dere otu, tahin helvası-pekmez. Kayısı hoşafı. Bol su iç. Bestlak işe yaradı mı?

Bu kaynanaların dili kopsun ya cidden yeter artık

Aynen Medine hurması ama kuru incir daha çok artırıyor. Bol bol su iç sürekli. Bebe emdikçe artar zaten canım.
Öyle yaparım canım sağol ,bugün 6 gün sonra ilkkez aşırı gazlandi katıla katıla ağladı durdu daha yapmadığımız kalmadı oysaki düzelmiş sanmıştım meme de emmedi ağlamaktan halbuki aç biliyorum en son 4 te emzirmistim

Teşekkür ederim canım bunu da yaparım ama bizim gaz bugün itibariyle yine coşkulu şekilde devam ediyor bunlarda hep gaz yapan şeyler ne zaman bu illet geçecek çok merak ediyorum

Aynn heryerden çıkıyor saçlar bebe yutacak diye korkuyorum
Bide bnm saç kısa vitamin kan ilacı bi sürü şey kullanmama rağmen

Evet emdikce gelcek aman hala emzirmeye ugrasiyorum ben de senin gibi amuda kalkarak denicem yakinda
Kolik sancılara hamakta çare değil ,hamak alındı alınali ilkkez bu kadar sancısı oldu bu akşam durmayinca battaniyede salladık, sustu birazcık o şekilde. Emzireyim,dedim battaniyenin uçlarını tutturdum anneme memeye aldım en sonunda bu şekil emzirmeyi deniycem

Aynn heryerden çıkıyor saçlar bebe yutacak diye korkuyorum
Bide bnm saç kısa vitamin kan ilacı bi sürü şey kullanmama rağmen
Sorma bebişin battaniyesinden bezinden her yerden çıktı bugün napıcaz böyle bilemedim
Sağolsun bugün biraz izin verdi de evi bi süpürdüm sildim yoksa ateşe veresim vardı

Kizlar benim bebenin yanaklari hep soguk yaw acaba üsüyormu derken hasta edicem diye korkuyorum..
Cok fazla salya akitiyor yanaklarina degdikce soguk oluyor. Belki sizinde oyledir.
Bel agrim dogumdan 10 gun once basladi. Sirtta eklenerek devam ediyor. Sabah kalkiyorum iyiyim aksama yine pert

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…