2021 Aralık Anneleri

Dikkat süreleri çok kısıtlı ya 3-5 dk.
Değişiyor o keyfine göre bazen uzun uzun konuşuyor bazen 2 kelime sonra çığlık atıyor gözlerini ovuşturuyor kapa çeneni beni uyut diyor 🤣
Jimnastik halısı da çok ilgisini çekiyor bazen 5 bazen 40 dk 😬
Bugün onun sayesinde evi süpürüp silebildim çok duacıyım 😂
Bebekler genelde karnı doyup altı temizlendikten sonra oyuna açık olurlarmış kollarını bacaklarını heyecanla oynatmaları bunun işaretiymiş
Benimki oyun halisinda asla yatmıyor bende oyuncaklarını aynasını çıkardın poşetin tutma yerine taktım pusete koyuyorum sadece 2 dakika oynuyor sonra kalkmaya çalışıyor.Bide benim oğlum sürekli oturmak istiyor öyle uzun oturmak filan değil baya normal oturmak oturtmayinca basıyor çığlığı 1 2 dakika oturtuyorum hemen alıyorum.Kucakta da tutmakta çok zorlanıyorum uçacak yürüyüp gidecek 😛🥰

Biz özel hastanede yaptırdık bebise zamlardan önce 520 ödedik 😔Önce damla bekledik sonra damla yine bekledik sonra muayeneye aldilar 3 4 saat sürdü.Diyecegim uzun sürüyor muayenrnin adını unuttum göz muayeneden farklı.
Aaa sizinki de damlalı olmuş. Görme alanı mı ne bakılıyor galiba damlayla. Büyük kızımda kullandığı ilaclardan biri görme alanında daralma yan etkisi yapıyordu. Onu kontrol için böyle damlali muayene yaptiriyorduk. Bebekler için de gereklidir belki o zaman. Uzun sürmesi zaten o günü unut demek 🙄

Biz özel hastanede yaptırdık bebise zamlardan önce 520 ödedik 😔Önce damla bekledik sonra damla yine bekledik sonra muayeneye aldilar 3 4 saat sürdü.Diyecegim uzun sürüyor muayenrnin adını unuttum göz muayeneden farklı.
O neymiş öyle 3 4 saat 😳 biz 190 verdik, en fazla 45 dk sürmüştür, ki 30 dk zaten damla sonrası bekleme süresi.

Dikkat süreleri çok kısıtlı ya 3-5 dk.
Değişiyor o keyfine göre bazen uzun uzun konuşuyor bazen 2 kelime sonra çığlık atıyor gözlerini ovuşturuyor kapa çeneni beni uyut diyor 🤣
Jimnastik halısı da çok ilgisini çekiyor bazen 5 bazen 40 dk 😬
Bugün onun sayesinde evi süpürüp silebildim çok duacıyım 😂
Bebekler genelde karnı doyup altı temizlendikten sonra oyuna açık olurlarmış kollarını bacaklarını heyecanla oynatmaları bunun işaretiymiş
O ciglik anini hayal ettim 😅 bak sen bak sen istekleri varmisss 😅
Biz oyun halisina henuz koyamadik. Sirt ustu yatmayi hic sevmiyor. Oyuncaklarini anakucagina skistiriyorum bazen ilgisini cekebiliyor. Simdilik en sevdigimoz sey poset 😁

Benimki oyun halisinda asla yatmıyor bende oyuncaklarını aynasını çıkardın poşetin tutma yerine taktım pusete koyuyorum sadece 2 dakika oynuyor sonra kalkmaya çalışıyor.Bide benim oğlum sürekli oturmak istiyor öyle uzun oturmak filan değil baya normal oturmak oturtmayinca basıyor çığlığı 1 2 dakika oturtuyorum hemen alıyorum.Kucakta da tutmakta çok zorlanıyorum uçacak yürüyüp gidecek 😛🥰
Benimki de yatmayı çok seviyor ya 😂 Bazen durmuyor tabi kucak istiyor ama yatarken de keyfi yerinde genel olarak şimdiki favorisi oyun halısındaki aynada kendini izleyerek tiz sesle çığlık atmak 🤣🤣

Yaaa bana resmini atsana bnde alim😍
Bizdeki bu dökülme karşıtı olan kırmızı olanmış
Biz en son alırken 100 tl idi ama naparsın 😂
Baya büyük bişey zaten aylarca gidiyor
Atanamayan influencer oldum yine 🤣🤣

Eklentiler

• Screenshot_20220312_142532_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20220312_142532_trendyol.com.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 30
Aynn heryerden çıkıyor saçlar bebe yutacak diye korkuyorum
Bide bnm saç kısa vitamin kan ilacı bi sürü şey kullanmama rağmen
Benim de dökülme başladı, robot aldırmamıştı kocam zamanında, çekmiyomuş işe yaramıyo vs dedi, tespitleri hep tutar sağolsun (!) şimdi de fiyatlar uçtu
Bn zamanında cilt bakım kursuna gitmiştim 🙈 hocamız vermişti bu tarifi kullananlar çok memnun kaldı 2 saat sonra yıkamak gerek
Bn ampülleri karıştırıp yapmıştım oda içe yaramıştı ama şuan eriniyorum 🤣
E vitamini ampül de işe yarıyor
Bemiks felaket kokuyor saçtan 1 ay çıkmıuo kokusu 😬😁

Kimisini çok rahatsız ediyor kokusu ama benim hoşuma gidiyordu küçükken içtiğimiz vitamin şuruplarına benziyor kokusu🤣
Ama inanılmaz fark ediyor benim bir dönem covidden sonra da epey dökülmüştü bunu yaptım her hafta 1buçuk ay sonra kuaför şok geçirmişti saçlarına naptın diye 😂
Bir sürü yeni saç çıkarmıştı

Kimisini çok rahatsız ediyor kokusu ama benim hoşuma gidiyordu küçükken içtiğimiz vitamin şuruplarına benziyor kokusu🤣
Ama inanılmaz fark ediyor benim bir dönem covidden sonra da epey dökülmüştü bunu yaptım her hafta 1buçuk ay sonra kuaför şok geçirmişti saçlarına naptın diye 😂
Bir sürü yeni saç çıkarmıştı
Aynen çok etkili ama benim kuaför fön çekerken fenalık geçirdi, üstelik maskeden 3-5 gün sonra gittim, ilk yıkamada değil. Benim saçım gürdü eskiden belki de ondan çıkmıyo koku kafamdan 😂😂 bemiks bana hastane kokusu bi de çişli bebek bezi gibi kokuyordu 🤪

Benim de dökülme başladı, robot aldırmamıştı kocam zamanında, çekmiyomuş işe yaramıyo vs dedi, tespitleri hep tutar sağolsun (!) şimdi de fiyatlar uçtu

Adamlar hep öyle ne gerek var diyor bnmki de demişti
Şimdi iyi ki aldın diyor bn hastayken robotu o çalıştırıyordu ☺️

Bizdeki bu dökülme karşıtı olan kırmızı olanmış
Biz en son alırken 100 tl idi ama naparsın 😂
Baya büyük bişey zaten aylarca gidiyor
Atanamayan influencer oldum yine 🤣🤣
Atanamayan influncer süpersin yaaa :KK70:
Önerdiklerimize keşke bedava ürün gelse 🤣

Kızlar bu arada dün alerji doktoruna yazdım diyetin 9. Günü hiç düzelme yok, 4/5 güne rahatlar demiştiniz dedim. Gelen cevap; buğdayı da kes 😂😂 zaten bi ekmek zeytin yiyodum, ekmek de elendi, ziftin pekini yiyim desem kesin alerjendir 😂😂
Aboooo ne yicen hava ve su mu 🙄🤣

X