2021 Aralık Anneleri

Sorma bebişin battaniyesinden bezinden her yerden çıktı bugün napıcaz böyle bilemedim☹️
Sağolsun bugün biraz izin verdi de evi bi süpürdüm sildim yoksa ateşe veresim vardı 😂
Süpürge çarede olmuyor ki robot gece gündüz çalışıyor
Bu gidişle kel kalmadan sıfıra vırcam 🤣
1-2 ay daha devam böyle 😢

Yav ağlayarak uyanıyo mesela gözı açmadan kafayı kaldırıyo delirecem 🤣
Haha aynen nereye gidiom kizim diyorum. Yurumeden kosacak bunlar 😅
Bende icimde buyutmeyeyim diyorum ama 20 gunu geciyor yani hic mi almaz bi gram... anneme kv de soruyorum aninda sutun yetmiyor muamelesi iyi ki burasi var okuyunca uzulsekte elimizden geldigi kadar bildigimizi soyluyoruz
Gecen ay 5600 le baslayip 5600 le bitirdik. Atak donemi ve enfeksiyon ayni zamana denk geldi. Huysuz uykusuz bir surec gecirdi. Olabiliyor napalim saglikli olsunlar 🌸

Kolik sancılara hamakta çare değil ,hamak alındı alınali ilkkez bu kadar sancısı oldu bu akşam durmayinca battaniyede salladık, sustu birazcık o şekilde. Emzireyim,dedim battaniyenin uçlarını tutturdum anneme memeye aldım 🤸🏻‍♀️ en sonunda bu şekil emzirmeyi deniycem 😂
Tek ayak ustunde ziplayarak denedinmi cnm😁

Gecen ay 5600 le baslayip 5600 le bitirdik. Atak donemi ve enfeksiyon ayni zamana denk geldi. Huysuz uykusuz bir surec gecirdi. Olabiliyor napalim saglikli olsunlar 🌸
Cok gecmis olsun🙏🏻🙏🏻 bende nedeni bilsem ona gore davranacagim ama nedeni bilmedikce insan napacaginida sasiriyor neyse insallah hayirlisiyla sabah doktora gidiyoruz 🤗🤗

6. Ayda götürücem ben babada ve halada göz bozukluğu olduğu için her 6 ayda bir kontrol şeklinde ilerleriz abiyi de götürüyoruz
Bende de miyop var ama senin dediğin daha ciddi bir problem mi? 3.aydan sonra demişti dr bize. Ablasına da ilkokula başlamadan bir baktırmak istiyorum bakalım birlikte.

Spiral de kanama yapıyor dr demedi mi bi de genelde adetliyken takarlar nadir adet sonrası niye öyle yapmış
Bnm mastit olmuştu emmeyince bebe antibiyotik iğneler kullanmıştım göğsüm büyük kalmamıştı 🤷🏼‍♀️
Kanama yapar dedi ama lekelenme gibi 2 gün sürer dedi. Adetsizken de artık takılıyormuş isteğe bağlı ben ne zaman tekrar adet olacağımı bilmediğim için taktırmak istedim kazaya kurban gitmemek için😀 geçmiş olsun mastit çok zor olmalı tahmin edebiliyorum

Cok gecmis olsun🙏🏻🙏🏻 bende nedeni bilsem ona gore davranacagim ama nedeni bilmedikce insan napacaginida sasiriyor neyse insallah hayirlisiyla sabah doktora gidiyoruz 🤗🤗
Size de gecmis olsun. Insallah icinizi rahatlatacak sonucla cikarsiniz🌸🌸
Kızlar göz kontrolüne giden var mı ekstra bilmemiz gereken bir şey var mı?
Bu ay gittik biz. Isik tutarak muayane etti o kadar 😊

Kizlar oynatmaya cok hevesliyim neler neler yapiyorum cabuk sıkılıyor. Dikkat süreleri kisa diye mi benimki mi sıkıntilı 😅 sizde durumlar ne🤓

Süpürge çarede olmuyor ki robot gece gündüz çalışıyor
Bu gidişle kel kalmadan sıfıra vırcam 🤣
1-2 ay daha devam böyle 😢
Kız robotun fırçası da perişan olmuş süpüre süpüre saç dolanmış her tarafına bugün bi de onları temizleyip yıkadım valla Safiye gibi alacaktım makası elime 🤣
Artık bir gün süpürge bir gün robot gider ☹️

Kizlar oynatmaya cok hevesliyim neler neler yapiyorum cabuk sıkılıyor. Dikkat süreleri kisa diye mi benimki mi sıkıntilı 😅 sizde durumlar ne🤓
Dikkat süreleri çok kısıtlı ya 3-5 dk.
Değişiyor o keyfine göre bazen uzun uzun konuşuyor bazen 2 kelime sonra çığlık atıyor gözlerini ovuşturuyor kapa çeneni beni uyut diyor 🤣
Jimnastik halısı da çok ilgisini çekiyor bazen 5 bazen 40 dk 😬
Bugün onun sayesinde evi süpürüp silebildim çok duacıyım 😂
Bebekler genelde karnı doyup altı temizlendikten sonra oyuna açık olurlarmış kollarını bacaklarını heyecanla oynatmaları bunun işaretiymiş

Dikkat süreleri çok kısıtlı ya 3-5 dk.
Değişiyor o keyfine göre bazen uzun uzun konuşuyor bazen 2 kelime sonra çığlık atıyor gözlerini ovuşturuyor kapa çeneni beni uyut diyor 🤣
Jimnastik halısı da çok ilgisini çekiyor bazen 5 bazen 40 dk 😬
Bugün onun sayesinde evi süpürüp silebildim çok duacıyım 😂
Bebekler genelde karnı doyup altı temizlendikten sonra oyuna açık olurlarmış kollarını bacaklarını heyecanla oynatmaları bunun işaretiymiş
Evet oyun halısını kim icat ettiyse Allah razı olsun 🤣 bn de onun sayesinde altıma yapmaktan kurtuluyorum 😬
Keyifleri oldu mu kahkalar havada uçuyor ama yoksa da surat sirke satıyor 🤣
Bnm kız zaten bnm totoyu açık bırak diyor bağlayınca ağlıyor 😝

Kanama yapar dedi ama lekelenme gibi 2 gün sürer dedi. Adetsizken de artık takılıyormuş isteğe bağlı ben ne zaman tekrar adet olacağımı bilmediğim için taktırmak istedim kazaya kurban gitmemek için😀 geçmiş olsun mastit çok zor olmalı tahmin edebiliyorum
Alla alla bnm dr özellikle adet olmam lazım dedi
İlk doğumda dr adet gör 3 gün sonra ilişki olmadan gel demişti şuan ki de adet olmazsan söktürücü veririm dedi
Her dr yine farklı uygulama 🤣🤣🤣

Kız robotun fırçası da perişan olmuş süpüre süpüre saç dolanmış her tarafına bugün bi de onları temizleyip yıkadım valla Safiye gibi alacaktım makası elime 🤣
Artık bir gün süpürge bir gün robot gider ☹️
🤣🤣🤣 kız deme kimse Safiye gibi olmasın 🤣
Sorma robot yine iyi dayanıyor
Robot demişken bi oturmaya başlasın kızı robotun üstünde gezdircem:KK70::KK70:
Evde bi adam lazım saçları toplamaya

🤣🤣🤣 kız deme kimse Safiye gibi olmasın 🤣
Sorma robot yine iyi dayanıyor
Robot demişken bi oturmaya başlasın kızı robotun üstünde gezdircem:KK70::KK70:
Evde bi adam lazım saçları toplamaya
Ay ben de ya robot üstünde gezen bebiş videolarına çok özeniyorum 🤣
Gerçekten dökülmesine üzülmeyi geçtim her taraftan saç çıkmasına sabrım kalmadı şu hayatta çok istediğim şeylerden biriydi dermatolog bir kankim olsaydı nolurdu🤣🤣

Ay ben de ya robot üstünde gezen bebiş videolarına çok özeniyorum 🤣
Gerçekten dökülmesine üzülmeyi geçtim her taraftan saç çıkmasına sabrım kalmadı şu hayatta çok istediğim şeylerden biriydi dermatolog bir kankim olsaydı nolurdu🤣🤣
Bn zamanında cilt bakım kursuna gitmiştim 🙈 hocamız vermişti bu tarifi kullananlar çok memnun kaldı 2 saat sonra yıkamak gerek
Bn ampülleri karıştırıp yapmıştım oda içe yaramıştı ama şuan eriniyorum 🤣
E vitamini ampül de işe yarıyor

Eklentiler

• 9E704710-3C6F-4F61-8D12-36A855B92E96.jpeg
    9E704710-3C6F-4F61-8D12-36A855B92E96.jpeg
    65,3 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar göz kontrolüne giden var mı ekstra bilmemiz gereken bir şey var mı?
Biz gittik canım. Muayeneden önce iki göze de üç sefer damla damlattılar. Son damlanın üstünden yarım saat geçince muayeneye geçtik. Uzun sürmedi kontrol. Damlalar ateş yapabilir dediler ama bişey olmadı ve sonuçlarımız güzel çıktı şükür. 24 ay dolana kadar telefon kesinlikle izlemeyecek, hatta TV bile izlemesin dedi dr. Otizme, merak duygusunun gelişmemesi sonucu beyin hücrelerinin yeterince aktive olmamasına sebep oluyormuş.

X