2021 Aralık Anneleri

Devlet hastanesinde radyolojiye yönlendirdiler hiç bir sıkıntı yok dediler, inşallah hayırlısı olur hakkımızdaa. Doktor sonradan dedi ki değerlerin güzel ben ince ayrıntıya kadar indiğim için her noktayı söylerim göz önünde bulundururum dedi. Çöm zor saatlerdi benim için Allahım hiç birimizi imtihan etmesin evladıyla
Icin rahat olsun cnm sonucun iyi bence.. benimki cok riskliydi biz yıkıldık kotu olduk duyunca ama sonra bi gonul rahatligi geldi bana ole yada bole benim evladim olucakti..
Gonul rahatligim kadar da guzel bi sonuc geldi 🙏
Dedigim gibi senin sonucun cok iyi bence

Detaylıya başka arkadaşlar da girmiş onların da gözü aydın 🥰 Korkuyorum ben de küçük kızımda nasıl heyecanla gitmiştim dönüşte eşim kutlamak için bana çiçek almıştı. Günlük tutuyordum kızlarım için hala arasında bir tane gül duruyor 😅 İnşallah yine sevinçle döneriz biz de 🤲🏻 Cumartesi normal kontrole gideceğim dr ne derse ona göre de ayrintiliya randevu alacağım 😊

Kizlar ayrintiliya ne zaman giriyoruz sanki benden önde olanlar girmedi ben bu hafta kontrole gittiğimde gireceğim sanıyorum tetanoz olup Perşembe de dr a gideyim.diyordum ama tam haftasını bilen yazabilir mi ayrintilinin

Büyüyolar valla ya. Artık dışardan da hissediliyor harketleri. Eşime de 2 kez denk geldi dışardan farkedilebilecek hareketine.

Ahh birde eşim hissetse. Çocuk doğmadan kavga sebebimiz olacak. Ben hareket ediyor diyorum elini koyuyor hissetmiyo😂😂 çocuğa tavır yapıyor küstüm sana diye 🙈🙈

Şimdi anladım sen direk perinatoloji bölümünden randevu almaktan bahsediyosun. Bana öyle söylenmedi yine kadın hastalıkları ve doğum polikliniğinden 20-24. hafta doppler randevusu alcaksın dediler🤔 bende hem aradım hem MHRS den baktım hiç bi zaman boş randevu bulamadım zaten çok az randevu acılıyomuş.Bak böyle👇Eki Görüntüle 2892967

Yaa evet benim devlette gittiğimde detaylı ultrasona girmen lazım perinatolojiye alanını açtım ordan alırsın randevunu dedi bana da 😶 senin yazdığın şekilde doppler bir tek Üsküdar da çıkıyor randevu. 182 yi aradım perinatoloji yönlendirir sizi dedi. Bakalım ne olacak benim de kafam karıştı ben de seviniyordum buldum diye 🤔 amaan en kötü özelde bir yerde yaptırırım

Cancağzım benim bi tüp bebek tedavim var bu bebeden önce o ara testler yaptırırken tıbbi genetikten de genetik testlerle pıhtılaşma testlerini yaptırdık. Normalde 2 gebelik kaybı sonrası bu testler yapılır. Maalesef o iki acı yaşatılır insanlara. Ama bende amh çok düşüktü baştan bilinmesini istedi doktorlar.
Benim 2 kaybım oldu daha sonra yapıldı genetik testi pıhtılaşma çıktı bende de. Allah kimseye yaşatmasın

Ahh birde eşim hissetse. Çocuk doğmadan kavga sebebimiz olacak. Ben hareket ediyor diyorum elini koyuyor hissetmiyo😂😂 çocuğa tavır yapıyor küstüm sana diye 🙈🙈
Benimde hareket ettiği zaman elimi koyuyorum hareket etmeyi bırakıyo🤦🏻‍♀️ eşim seslenerek elini koyuyo hemen kıpırdıyo 😂 bizde tavır yapan ben oluyorum

X