2021 Aralık Anneleri

Merhaba kızla bugün ayrıntılı ultrason um vardı çok şükür herşey yolunda normal çıktı kan tahlilleri de hepsi gayet iyi dedi artık kan ilacına ve devit başlayalım dedi doktorum. Bebişim iz de keyfi yerindeydi kıpır kıpır 470 gr 27 cm boyu dedi. İnşallah hepimizin sağlıkla ilerler kavuşuruz yavrularımız a
Senin son adet ne zaman canım? Maşallah beben kocaman.

Merhaba kızla bugün ayrıntılı ultrason um vardı çok şükür herşey yolunda normal çıktı kan tahlilleri de hepsi gayet iyi dedi artık kan ilacına ve devit başlayalım dedi doktorum. Bebişim iz de keyfi yerindeydi kıpır kıpır 470 gr 27 cm boyu dedi. İnşallah hepimizin sağlıkla ilerler kavuşuruz yavrularımız a
Maşallah kocaman olmuş bebiş 🤗 sağlıkla büyüsün inşallah darısı başımıza 🤗🤗

Ne zaman ki hamilelik doğum hastane olayları bitti eve geldim eşim kızım ve ben tek kaldım işte o zaman hissettim sana bağımlı minicik bişey çok çok telaş korku stres yaşadım acaba bakabilecek miyim diye ama zamanlâ alisiyorsun 🤗
Yaa çok güzel bir şey ben hep ağlarım heralde çok duygusalım zaten bunu ben mi doğurdum diye 😀

Bu arada oksapar4bin+corasprin kullanıyorum. Asprini 32. Haftada bırakırsın iğneyi doğuma kadar kullanırsın dedi. 2 genim homozigottu benim.

Bu arada oksapar4bin+corasprin kullanıyorum. Asprini 32. Haftada bırakırsın iğneyi doğuma kadar kullanırsın dedi. 2 genim homozigottu benim.
Ya beni kınamayın internetten baktım da anlamadım , geninizin homozigot olduğunu nerden biliyorsunuz yada ne zmandr nasıl öğrendiniz.

Ya beni kınamayın internetten baktım da anlamadım , geninizin homozigot olduğunu nerden biliyorsunuz yada ne zmandr nasıl öğrendiniz.
Cancağzım benim bi tüp bebek tedavim var bu bebeden önce o ara testler yaptırırken tıbbi genetikten de genetik testlerle pıhtılaşma testlerini yaptırdık. Normalde 2 gebelik kaybı sonrası bu testler yapılır. Maalesef o iki acı yaşatılır insanlara. Ama bende amh çok düşüktü baştan bilinmesini istedi doktorlar.

X