2021 Aralık Anneleri

Yaa çok güzel bir şey ben hep ağlarım heralde çok duygusalım zaten bunu ben mi doğurdum diye 😀
İlk 10 gün bende ağladım bakamam ben buna dedim aciktigini anlamıyorum dedim Zir Zir her dk agliyordum bebekle tek kalmaktan korkuyordum 😀ama evde de
Kimse olmasın kafamı dinleyeym istiyordum 😂kizimda yazık hep uyurdu hiç huysuz bi bebek olmadı 😃😃
Birgün evde tek kaldık kızımla 15 gunluk felandi kakasını yapmıştı ama teee kafasına kadar dedim banyo olacak mecbur tek başıma banyo yaptırdım işte o gün ANNÉ oldum😂😂😂😂

Cancağzım benim bi tüp bebek tedavim var bu bebeden önce o ara testler yaptırırken tıbbi genetikten de genetik testlerle pıhtılaşma testlerini yaptırdık. Normalde 2 gebelik kaybı sonrası bu testler yapılır. Maalesef o iki acı yaşatılır insanlara. Ama bende amh çok düşüktü baştan bilinmesini istedi doktorlar.
Hemofili de filan da mı düşük oluyor 🤔 risk grubu mu oluyor
Bilmediğimden soruyorum
Bnde taşıyıcı hemofili var oğlum hemofili
Bebişe de aynı testler yapılacak doğunca ondan

İlk 10 gün bende ağladım bakamam ben buna dedim aciktigini anlamıyorum dedim Zir Zir her dk agliyordum bebekle tek kalmaktan korkuyordum 😀ama evde de
Kimse olmasın kafamı dinleyeym istiyordum 😂kizimda yazık hep uyurdu hiç huysuz bi bebek olmadı 😃😃
Birgün evde tek kaldık kızımla 15 gunluk felandi kakasını yapmıştı ama teee kafasına kadar dedim banyo olacak mecbur tek başıma banyo yaptırdım işte o gün ANNÉ oldum😂😂😂😂
Bnde 10 günlükken ilk banyo yaptım
20 günden sonra tek başıma baktım oğluma çok şükür herşeyle de baş ettim
Sağlıklı olsunlarda ne anılar kalıyor geriye 😍

Hemofili de filan da mı düşük oluyor 🤔 risk grubu mu oluyor
Bilmediğimden soruyorum
Bnde taşıyıcı hemofili var oğlum hemofili
Bebişe de aynı testler yapılacak doğunca ondan
Benim başka bi şikayetim ya da kan değerlerimde filan görülen bir şey yoktu canım. Bu genetik testleri yaptırınca öğrendik. Hemofiliyle ilgili olsa sen de bu testleri yaptırmış olurdun bence. Sanıyorum ki ilgisi yok.

Benim başka bi şikayetim ya da kan değerlerimde filan görülen bir şey yoktu canım. Bu genetik testleri yaptırınca öğrendik. Hemofiliyle ilgili olsa sen de bu testleri yaptırmış olurdun bence. Sanıyorum ki ilgisi yok.
Bnde çıkmıyor ki bişi dr büyük ihtimal sen taşıyıcısın dedi
Oğlumda aptt yüksek çıkıyor öyle çıkınca fakör vs testleri zaten hemofili olduğu da öyle anlaşıldı. kardeşi olduğunda ona da testler yapılacak aksatma dedi. Bnm de hikayemde bi sıkıntı olmadığından bilemedim. Kızçeme de nasip artık 😢

Bnde çıkmıyor ki bişi dr büyük ihtimal sen taşıyıcısın dedi
Oğlumda aptt yüksek çıkıyor öyle çıkınca fakör vs testleri zaten hemofili olduğu da öyle anlaşıldı. kardeşi olduğunda ona da testler yapılacak aksatma dedi. Bnm de hikayemde bi sıkıntı olmadığından bilemedim. Kızçeme de nasip artık 😢
Ay bilemedim bak. Oğlunun trombofili test sonuçları var mı? Benle aynı genlere mi bakıldi acaba? 🤔

Ay bilemedim bak. Oğlunun trombofili test sonuçları var mı? Benle aynı genlere mi bakıldi acaba? 🤔
Bizde faktörler faktör antijeni
Ayy zamanında o kadar şeye bakıldı ki artık yıllık belli testlere bakılıyor
Yine de halimize şükrediyorum
Bizim hastalığın adı von willibrant olarak geçiyor kötünün iyisi şükür 🥲 kızçemde olma ihtimali de var
Analık işte düşünüyor ileriyi geriyi 😢

merve merve dediğin ipten renk yoktu bu muadili dedi 🤣🤣 detaylıdan sonra başlim diyorum 🤣🤣🤣
Fotoda renkler daha koyu çıkmış

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    193,9 KB · Görüntüleme: 31
Bizde faktörler faktör antijeni
Ayy zamanında o kadar şeye bakıldı ki artık yıllık belli testlere bakılıyor
Yine de halimize şükrediyorum
Bizim hastalığın adı von willibrant olarak geçiyor kötünün iyisi şükür 🥲 kızçemde olma ihtimali de var
Analık işte düşünüyor ileriyi geriyi 😢
Rabbim dermansız dert vermesin hastalıklar da bizler için napalım. 🤗

Sorma sorma. Benim kışın sosyete pazarında ipcim oluyo ithal ipler oluyo ucuza o olmasa bu kadar şey öremezdim valla.
Napsam Bnde mi ordan alsam :confused:
Servet döktüm 🤣🤣
Kızın çeyizine koyarım olmadı kıyamam giydirmeye 🤣

Yaa ne güzel bende tek kalmaktan korkuyorum ya hep onu dişünüyorum nasıl yaparım diye kucağıma bile almaktan korkarım heralde minicik bir şey olur diye Çok evhamlı bir anne olmakta istemiyorum😀

X