2021 Aralık Anneleri

Eklentiler

• image.jpg
    153,2 KB · Görüntüleme: 27
2. Ye hamile olan kzlar sizlere sorum anne olduğunuzu ilk gebelik döneminde mi hissettiniz yoksa bebeğinizi ilk gördüğünüzde mi nasıl bir duyguydu anlatın birazzz benimde ilk gebeliğim bu arada merak ediyorum

İnşallah öyledir teşekkür ederim ,o bahsettiğiniz test dolarla yapılan test mi?
Yok biz direk TL tutar ödedik .. hatta işlem hızlı olsun die laboratuvar bulduk burda kanı verdik onlar ankaraya gönderdi.. 2 gün sonra da ücretini ödedik.. sonuçta 4,5 gün içinde geldi..

2. Ye hamile olan kzlar sizlere sorum anne olduğunuzu ilk gebelik döneminde mi hissettiniz yoksa bebeğinizi ilk gördüğünüzde mi nasıl bir duyguydu anlatın birazzz benimde ilk gebeliğim bu arada merak ediyorum
Bunu ben de çok merak ediyorum şimdi sanki hiçbir şey gerçek değil
Karnımda hareketlerini hissetmeye başlayınca biraz daha idrak etmeye başladım

İstanbul'da yaşayan hanımlar dogumunuz hangi hastanede olacak belli mi? Ben riskli gebelik grubundayım o yüzden muayene için Zeynep Kamil devlet hastanesine gidiyorum 2-3 defa tıp merkezine gittim ama dogumu özelde düşünüyorum. Fiyatı bilmiyorum şuan için aklımda Özel Balat Or-ahym hastanesi bide Pendik Medipol var. Sizde paylaşırsanız fikir olsun.

Hastane işine biz de hiç girişmedik henüz kontrollerim için muayenehaneye gidiyorum. Hastane de heralde Ataşehir hattında bir hastane seçeriz Memorial, Acıbadem ya da Medicana üçlüsüne bakacağım

Ne zaman ki hamilelik doğum hastane olayları bitti eve geldim eşim kızım ve ben tek kaldım işte o zaman hissettim sana bağımlı minicik bişey çok çok telaş korku stres yaşadım acaba bakabilecek miyim diye ama zamanlâ alisiyorsun

Selam kızlar,
Az önce MHRS ye bakayım dedim Zeynep Kamil Hastanesi'nde perinatoloji için randevu alabildim. Hazır randevu bulmuşken detaylı için ilk devleti deneyeyim memnun kalmazsam özele giderim artık. Boş randevular sürekli olmuyor görmüşken size de yazayım dedim

Ben ordan alamadıgım için mecbur özelden randevu almıştım yine Zeynep kamilin perinatolog doktorlarının özel yeriymiş. Şimdi sen söyleyince tekrar baktım ama yine randevu acılmıyo. Neyse yarın paraları bayılcaz

Yok biz direk TL tutar ödedik .. hatta işlem hızlı olsun die laboratuvar bulduk burda kanı verdik onlar ankaraya gönderdi.. 2 gün sonra da ücretini ödedik.. sonuçta 4,5 gün içinde geldi..
Devlet hastanesinde radyolojiye yönlendirdiler hiç bir sıkıntı yok dediler, inşallah hayırlısı olur hakkımızdaa. Doktor sonradan dedi ki değerlerin güzel ben ince ayrıntıya kadar indiğim için her noktayı söylerim göz önünde bulundururum dedi. Çöm zor saatlerdi benim için Allahım hiç birimizi imtihan etmesin evladıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…