2021 Aralık Anneleri

Kızlar merhaba ikili taramam temiz çıkmıştı üçlü taramada yaptırdım risksiz çıktı ama doktor yemyeşil değil bir perinatoloğa gitmek istersen git dedi . Bebeğin ense kalınlığı, kalbi her şeyi ultrasonda normal çıktı. Sonuçları atacağım bir biLginiz var mı? Bu devlet hastanesindeki doktorun söyledikleri. Henüz kendi doktoruma randevu bulamadım

Eklentiler

• 95DF4604-E8B3-4E99-8239-C967E187BCB2.png
    271 KB · Görüntüleme: 52
  • F529E02F-503D-499E-A7B5-A0E75311A8B5.png
    307,4 KB · Görüntüleme: 51
Kizlar 18+1 deyin ama mesajlarimin altindani bilgilendirmede artik 4 aylik oldun diyor ben herkese 4,5 bitti diyorum kafam karisti nasil oluyor bu ay olayi
Her ay 4 hafta 3 gün olarak hesaplanıyor her ay tam 4 hafta olmadığı için. O yüzden o şekilde hesaplaman gerekiyor

Hamileler oturarak kılabilir. Endişe etmeden bu şekilde kılabilirsin canım. Ben şiddetli bulantı ve halsizlik yüzünden bir süredir kilamadim içimden hiç çıkmıyor. Eğilip kalkarken çok zorlanıyordum nefes nefese ve bitkin kalıyordum oturarak kildigim halde. İnşallah yeniden başlayacağım. Bu konuyu araştırdım hamileler oturarak kılabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…