2021 Aralık Anneleri

Kızlar selam nasılsınız.. Umarım herşey yolundadır bir sorum olacak, progesteron fitil kullanan arkadaşlar kaçıncı haftadan sonra bıraktınız? Doktorum net birşey söylemedi

Fitil günde 3 taneydi ve 12. Haftada bıraktım. Günde 1 tane de progestan iğnem vardı onu 10. Haftada bıraktım sanırım

merhaba kızlar, bişey sormak istedim. aramızda namaz kılan arkadaşlar var mı acaba? nasıl kılıyorsunuz? ben secdeye giderken çok zorlandım geçen. normalde de günlük işlerimi yaparken eğilemiyorum pek karnım çok sıkışıyor. internette de pek bişey bulamadım bi sürü görüş var. oturarak kılmak hakkında ne düşünüyorsunuz siz nasıl yapıyosunuz?

Oturarak kiliyorm ben de cnm Allah kabul etsin

Ben sıkıntı yaşamıyorum karnımdan da Çok şükür tek sıkıntı. Geçmeyen bas agrılarım secdede mahvedıyor benı egılemıyoruö

Oturarak kiliyorm ben de cnm Allah kabul etsin
O kadar mı karnınız var?
Ben normal kılıyorum
Çok karnım yok zaten
Kilo göbeğim var daha çok

Aman boşver istediğini de
Hamilelik haftaları daha farklı sanırım
Düz hesap her 4 hafta 1 ay yapmıyor
Bazı aylar 5 hafta filan
Hamilelik 40 haftaysa 20 hafta yarisi oluyor,
ay olarak 9 ay dedigimizde yarisi 4,5 aylik oluyor.
Ben de 19. Haftada oldugum icin daha yeni 4 ay diyor sanirim cozdum bahcelinin hesabi gibi beynim yandi
Ay sorma hafta olrak soyledigimde ay ne ay ne diye diretiyorlar sanki hesabi kolaymis gibi

Ben de soyle hesapliyorm haftamla 7 yi carpip 30 a boluyorum bolum ayi kalan gunu veriyor al sana bahcelinin hesabi

Kizlar 18+1 deyin ama mesajlarimin altindani bilgilendirmede artik 4 aylik oldun diyor ben herkese 4,5 bitti diyorum kafam karisti nasil oluyor bu ay olayi
Evet normalde 4 buçuk ama tam ay dolmadan beş ayıl demiyor demekki :))yaş hesabına dönecek iş yine :)bende 20+5teyim beş ay bitti diyorum

Nasıl rahat kılabiliyorsan öyle kıl
Bn arada kılıyorum şuan bi sıkıntı yok

Şimdilik normal kılıyorum canım ben hatta bugün bebeğim de secde halindeydi doktor sordu namaz mı kılıyorsun evde diye çok duygulandım İlerleyen zamanda oturarak kılacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…