2021 Aralık Anneleri

Takip edicem cnm surekli aksamlari oluyor sıcağın etkisiyle de cok oluyor.. 4 agustosta ayrintili var ozamana kadar artarsa gidicem mutlaka.

Valla benimki sanirim iyi dun gece sirt ustu yattigimda sol tarafima toplandi kaldi ve hissettirdi .. tekrar dokandigimda ayni yerde degildi ..
Ve ben hep sunu farkettim gobek deligimin soluna topak gibi toplaniyor sanki ..
Ben de hissettiğimi sandığım zamanlar hep solda hissediyorum
Vardır illa ki bi sebebi
Şimdi masal okudum yine cevap bekliyorum

Kızlar merhaba sizde de sağ tarafta ağrı oluyor mu? Benim sağ kasığım ve belim ağrıyor. Normal mi?
Benimde belim agrıyo genişlediği için bide karın büyüdükçede agırlık arttıgı için oluyomuş. Sağ tarafta normalde agrımıyo ama yatarken sag tarafa hiç yatamıyorum ben hemen agrıyo bi doluluk hissi oluyo rahatsız oluyorum hep sola yatıyorum mecbur

Eveeet düz yatamadım az önce ağzıma acı su geldi. midenin diğer türlü arızaları da başlayacak galiba.

Peki henüz bir çöp bile almamış olanlar ne tarafa doğru utansın?
Ben de sadece iç zıbın aldım bide ağız mendili. Onlar da indirim linki paylaşmış biri öyle aldım. Kardeşimin eşinin 1.5 ayı kaldı doğuma ona alırken uygun diye aldım. Başka da bisey yok bi kontrole daha gidelim bakalım sürpriz olmasın

Bebişler artık büyüdüğü için kasığınızı zorluyor olabilir korkmayın geçmezse doktora görünün mutlaka

Kizlar 18+1 deyin ama mesajlarimin altindani bilgilendirmede artik 4 aylik oldun diyor ben herkese 4,5 bitti diyorum kafam karisti nasil oluyor bu ay olayi

Kizlar 18+1 deyin ama mesajlarimin altindani bilgilendirmede artik 4 aylik oldun diyor ben herkese 4,5 bitti diyorum kafam karisti nasil oluyor bu ay olayi
Aman boşver istediğini de
Hamilelik haftaları daha farklı sanırım
Düz hesap her 4 hafta 1 ay yapmıyor
Bazı aylar 5 hafta filan

16. haftayı doldurdugun için 4 ayı doldurmuş oluyosun dogal olarak 4 aylık orda bucuklu yazmaz hiçbi yerde bucuklu yazmaz. Sözlü olarak 4,5 bitti diye dogru söylüyosun çünkü hafta olarak söylediğinde kimse anlamıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…