2021 Aralık Anneleri

Biraz daha takip edip kanda ALT ve AST baktırmanda fayda var canım.
Kız kardeşimin 2 hamileliğinde de oldu. Karaciğer enzimleri yükseldiğinden oluyormuş o kaşıntı. Çok şükür ama sağlıkla dünyaya geldi kızları.
İnşallah onunki gibi değildir. Dayanılmaz bir kaşıntı olur ve böyle artarak devam ederse ben olsam bi baktırırdım.
Takip edicem cnm surekli aksamlari oluyor sıcağın etkisiyle de cok oluyor.. 4 agustosta ayrintili var ozamana kadar artarsa gidicem mutlaka.

Valla benimki sanirim iyi dun gece sirt ustu yattigimda sol tarafima toplandi kaldi ve hissettirdi .. tekrar dokandigimda ayni yerde degildi ..
Ve ben hep sunu farkettim gobek deligimin soluna topak gibi toplaniyor sanki ..🤣🤣
Ben de hissettiğimi sandığım zamanlar hep solda hissediyorum
Vardır illa ki bi sebebi 😂
Şimdi masal okudum yine cevap bekliyorum 😂

Kızlar merhaba sizde de sağ tarafta ağrı oluyor mu? Benim sağ kasığım ve belim ağrıyor. Normal mi?
Benimde belim agrıyo genişlediği için bide karın büyüdükçede agırlık arttıgı için oluyomuş. Sağ tarafta normalde agrımıyo ama yatarken sag tarafa hiç yatamıyorum ben hemen agrıyo bi doluluk hissi oluyo rahatsız oluyorum hep sola yatıyorum mecbur

Ben de hissettiğimi sandığım zamanlar hep solda hissediyorum
Vardır illa ki bi sebebi 😂
Şimdi masal okudum yine cevap bekliyorum 😂
Cnm biraz acik olacak ama suan ki durumu gorselde 🤣 gobegim yamuldu yine sola yerlesti 🤣🤣

Eklentiler

• 20210726_002410.jpg
    20210726_002410.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 69
Eveeet düz yatamadım az önce ağzıma acı su geldi. 🤢 midenin diğer türlü arızaları da başlayacak galiba.

Peki henüz bir çöp bile almamış olanlar ne tarafa doğru utansın? 😂😂
Ben de sadece iç zıbın aldım bide ağız mendili. Onlar da indirim linki paylaşmış biri öyle aldım. Kardeşimin eşinin 1.5 ayı kaldı doğuma ona alırken uygun diye aldım. Başka da bisey yok bi kontrole daha gidelim bakalım sürpriz olmasın 😬

Kızlar bugün çok hafif ağrım vardı tam bebeğin olduğu kısımda demin de oturur vaziyette iken bisey almaya uzandım çok canim yandı sancı girdi uyanınca geçti biraz rahatladım. Bir sıkıntı var mıdır sizce normal mi ara sıra bu ağrılar? Tatilde olduğumuz için doktoruma da gidemiyorum en iyi ihtimalle acile giderim ama orda da bakmıyorlar pek sanırım napicam bilemedim🙄
Bebişler artık büyüdüğü için kasığınızı zorluyor olabilir korkmayın geçmezse doktora görünün mutlaka

Kizlar 18+1 deyin ama mesajlarimin altindani bilgilendirmede artik 4 aylik oldun diyor🙄 ben herkese 4,5 bitti diyorum kafam karisti nasil oluyor bu ay olayi🤷🏼‍♀️

Kizlar 18+1 deyin ama mesajlarimin altindani bilgilendirmede artik 4 aylik oldun diyor🙄 ben herkese 4,5 bitti diyorum kafam karisti nasil oluyor bu ay olayi🤷🏼‍♀️
Aman boşver istediğini de 😂😂
Hamilelik haftaları daha farklı sanırım
Düz hesap her 4 hafta 1 ay yapmıyor
Bazı aylar 5 hafta filan

16. haftayı doldurdugun için 4 ayı doldurmuş oluyosun dogal olarak 4 aylık orda bucuklu yazmaz hiçbi yerde bucuklu yazmaz. Sözlü olarak 4,5 bitti diye dogru söylüyosun çünkü hafta olarak söylediğinde kimse anlamıyo😂

X