2021 Aralık Anneleri

Iyi bayramlar kizlar..bebek hareketlerinizi nerde hissediyorsunuz benm göbek altı idi daha aşağıya indi sanki bir sorayım dedim
İyi bayramlar, benim değişiyor bi bakıyorum göbek değil yakın bi bakıyorum kasıklarda. Ama çoğunlukla kasık üstü yada civarı

Normal diyorsun yani biraz endişe ettim de en başta kese asagida filan diyordu başka bi dr
Endişe edilecek bi durum olduğunu düşünmüyorum, geçen ebe bana kesen yukarıda dedi . Ama göbeğe çıkabilen bebek kese aşağıda olsa oraya da çıkmazdı sanırım. Tabi net bilmyrm ama düşününce öyle mantıklı geliyor

Gidince bir sorayım bakalım bayram sonrası:)

Sizce o zaman benim sol yanda hissettiğim ve artık hiç hissetmediğim şey bebek olamaz mı yani?
Ay bilemem senin de bacaklar o yöne duruyo olabilir bu dönebilen bi şey zaten sürekli ben dediğim gibi göbeklenirken kasıklardaki kaslar daha esnedi diye oralardan daha iyi hissettiğimizi düşünüyorum.

Ay bilemem senin de bacaklar o yöne duruyo olabilir bu dönebilen bi şey zaten sürekli ben dediğim gibi göbeklenirken kasıklardaki kaslar daha esnedi diye oralardan daha iyi hissettiğimizi düşünüyorum.
Peki ya artık hissetmiyor olmam

Işte ben de bi kaç gün önce endişelendim. Geldi geri. Bazen içe döndüğünü oradan da hissedemediğimi düşünüyorum. Tekmeler iç organlara gidecek onu da hissedemeyecem..
Bu akşam biraz daha odaklanayım bakayım ne olacak
Doktora gitmeye de utanıyorum

Bu akşam biraz daha odaklanayım bakayım ne olacak
Doktora gitmeye de utanıyorum
Biraz uzanır pozisyonda otur, ağzına minik tatlı bişey at bekle. Oynamazsa karnını elinle salla azıcık ben o pozisyonda çok rahat hissediyorum eşim diyor ki çocuğu niye sallıyorsun
Sağlık ocağındaki hemşire kalp atışını duymak için göbeğimi sallamıştı öyle bebek yer değiştirsin diye ondan öğrendim

Bu akşam bi deneyeceğim
En çok uyku zamanı hissediyordum
Ama ben hep sol yan tarafımda hissediyorum
Göbek deliği hizamda veya daha üstüne doğru gibi
Belki doğru de değildir

Bu akşam bi deneyeceğim
En çok uyku zamanı hissediyordum
Ama ben hep sol yan tarafımda hissediyorum
Göbek deliği hizamda veya daha üstüne doğru gibi
Belki doğru de değildir
Benim de tam o civar tık tıklatıyor sürekli
Gün içinde hareket halinde olduğumuzdan suyun içinde uyuyorlarmış ama yatınca o hareketsizlik bebeği uyandırıyormuş
Bu döngü doğunca da bir süre devam ettiğinden yenidoğanlar geceye oranla gündüz daha çok uyuyorlarmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…