2021 Aralık Anneleri

Kızlar cevaplarınız için teşekkür ederim. Kesinlikle eminim bebeğin hareketlerini çok azalttı günde 10 hissediyorsam 1 yada 2ye indi ve çok güçsüz dokunuş şeklindeydi. Bugün bir tık daha iyi sanki kendine gelmeye başladı. Benim kol ağrımda bugün hafifledi daha. Ne kadar etkili bi aşıymış bu tetenoz.🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
kiyamammm cok minicikler ve anne karninda bile bi mudacele halindeler 😐

Ellerim başlamadı henüz. Tuzdan değil bence de benimki de sıcaktan ya. Hatta sağ ayak daha şişikti sanki tuhaf. Sağlıcakla gelsinler inşallah ben bu değişimlere filan bu zamana gelebildik demek ki çok şükür diyerek seviniyorum hep. 🤗
Sıcaklardan Bnde 2 gün yürüdüm sıcaktı davul gibi şişti kovaya su koyup ayaklarımı sokuyorum ayaklarımı havaya dikiyorum anca fayda ediyor
Aynn sağlıkla bi doğursak bişeycik kalmaz 😍

Benim ayaklar davul şu son sıcaklarda 3 gündür. Memlekette Düzce'deyiz. Inanılmaz. Zaten ayak yanmaları başlamıştı sandalet almistım her yerden cırtlı iyi ki almışım 🤣
Bn terlik giyiyorum her kıyafetin altına 🤣🤣 ohh miss

gunaydinnnnnnnnnn💛💛💛💛
izmirde olan kizceler ayrintiliyi nerede cektiriyorsunuz bakim

Iyo bayramlar annisler🥰bir dahaki bayramda bebisin bayramlik kiyafetlerini basucuna koyup bayramin kutlu olsun annem deyip bir guzel kokusunu icimize cekmek dilegiyle😇
Peki benim bu mesaja ağlamam😢😢 yıllardır bekliyorum kuzumun kokusunu... allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah. 💙

Kız bende tontişim 80le gebe kaldım 84üm şuan ama hissediyorum 2. Gebeliğim olduğu için daha erken hissetmiş olabilirim ama 16da pıt pıt şeklindeydi şuan baya kıpraşıyor içerde 🤣
Benim ilk gebelik ya
Bazen hissediyorıö gibi geliyor
Şu an ama günlerce tık yok mesela
Korkmalı mıyım o zaman? 🙄

X