2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bende hep bebegimi emzirirken görüyorum rüyalarımda ama net olarak yüzünü hatirlamiyorum hiç,bazen çok ufak bir bebek bazen yeni doğmuş bir bebek büyüklüğünde oluyor . Saglikla güzellikle kucağımıza alalim. Heycan ben de başladı doğumu nasil yapacagim konusunda da karar veremedim. Bekleyip

Kızlar iki gündür midemi ne yapsam rahatlatamadim.ilaci,elması,muzu hiç bir şeyi kalmadı.oğlum hareket ettikçe boğazım çok yanıyor.siz ne yapıyorsun buna? Bide sabahları iyiyim ama genelde öğleden sonra sağ genital bölgem çok ağrıyor.bazen yürütmeyecek kadar.doktorum normal dedi ama bana çokta normal gelmiyor

Renni şurup iciyirum doktor her gittiğimde 5 er tane yazıyor benimde bir aydır ara ara midem boğazıma kadar yaniyordu

Bende bi kaç kez emzirirken gördüm, yüzünü görmedim, çok güzel duygular

Gaviscon içiyorum her yanmada
Bebeğin pozisyonundandır canim, benim de kasiklarim çok ağrıyor, özellikle yürüyüş yaparken..poposu kasiklarimda çünkü baskı yapıyor

Renni şurup iciyirum doktor her gittiğimde 5 er tane yazıyor benimde bir aydır ara ara midem boğazıma kadar yaniyordu

Gaviscon içiyorum her yanmada
Bebeğin pozisyonundandır canim, benim de kasiklarim çok ağrıyor, özellikle yürüyüş yaparken..poposu kasiklarimda çünkü baskı yapıyor
Gavisgon hiç fayde etmiyor rennide başta iyi geliyordu ama şimdi oda işe yaramıyor.bebek hareket ettikçe boğazım mahvaliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…