2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

o değil taşıması çok zor artık yahu 2800 cücük nerden baksan 1-2 kilo eşidir şusudur busudur bildiğin koca bi karpuzla geziyoruz 24 saat
Ay sorma 2 aydır sol dizimde bir ağrı başladı, geçmek bilmiyor. Bağdaş kurup oturmayı çok severim, oturamıyorum, anında ağrı başlıyor. Tam azalıyor ağrı diyorum, birden yine artıyor. Eşim de fizik tedavi doktoru, o da şimdilik doğurunca geçer demekle yetiniyor sadece

Merhabaaa ben kontrolden geliyorum. Haftam 37+1 Oğlum 3251 gr olmuş. Döneli çok olmuştu zaten ama kafasını iyice aşağı bastırmış. Ki zaten ben bunu bolca kasılma ve sancıyla hissediyorum Her şeyi tamamen gelişmiş artık doğabilirmiş. Suyum azalmış. Normal doğum olacağı için sancıların gelmesini bekleyeceğiz. Ama su azaldığı için de sancılar başlayana kadar iyice bitmesin diye istirahat verdi doktor. Kontrolleri haftada 1’e çekti. Su daha fazla azalırsa da suni sancıyla başlatılacak sanırım doğum. Bizde durumlar böyle

çok guzel masallah canim, kilosu da baya iyi, doğuma kadar daha da artar, inş suniye gerek kalmadan sağlıkla gelir bebis

Panik atak var bel fıtıgı var ben kendime teselli veremiyorum ki çok korkuyorum oyle özel bir doktorumda yok şehir hastanesine gidiyorum...

Gözünüz aydın. Allah analı babalı büyütsün. Nasılsınız şimdi? Bebiş nasıl?

Gözünüz aydın, sağlıkla büyüsun minnos nasilsiniz ikinizde❤

Ay hadi kolaylıkla olsun. Tarihin belirlenmesi ne güzel. Ben de haftaya bugün kontrole çatı muayenesine gideceğim. Doktorum önce normal mi sezeryan mı ona bakacak. Normal görünse bile bebeğin karın çevresinden daha da olursa sezeryan diyecek. Kesinleşmesi için de bir dahaki 2 haftadaki cumartesi bir daha çağırıp son kararı o zaman verecek. İnşallah öncesinden belli olur bir şeyler.

Amin canim.
Evet tarihin belli olmasi sezaryen mi normal mi olacağının belli olması insani rahatlatıyor.. bizim gelişim geriden gelince riske atmak istemedi doktorum. Inşallah seninde gönlündeki gibi olur

Amin canim.
Evet tarihin belli olmasi sezaryen mi normal mi olacağının belli olması insani rahatlatıyor.. bizim gelişim geriden gelince riske atmak istemedi doktorum. Inşallah seninde gönlündeki gibi olur
Belirsizlik zormus gerçekten. Ben de rahatladigimi hissettim günü belli olunca ve doğum şekli.

yaa valls bende bide hem bel hem boyun fıtığı var bel ağrılarım bacaklarıma vuruyo boyun fıtığım kollarıma vuruyo yatağa girince huzursuz bacak sendromu gbi ayaklarımı sürekli hareket ettirme htiyacı duyuyorum şu iki haftada bi bitsede normale dönseydik aah ahhh

Ay gözünüz aydın bebek nasıl sen nasılsın Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin

Ay çok az kalmış sağlıkla kucağına alırsın inşallah benimki de dönmedi hala ama benimki zaten sezeryan.Kilosu nasıl hatasıyla uyumluydu sanki

Ayy senle başladık doğumlara desene Hayırlı olsun, güzelce büyüt bebişini

Araya kimse girmezse ikinci de sen geliyorsun Doğum çantanı kontrol etmeyi unutma, eksiklerin kalmasın Sağlıklı güzel haberlerini bekliyoruz.

Ay çok az kalmış sağlıkla kucağına alırsın inşallah benimki de dönmedi hala ama benimki zaten sezeryan.Kilosu nasıl hatasıyla uyumluydu sanki
Bi önceki kontrolde haftasıyla uyumluydu, bu kontrolde az kilo almış geri kalmış, doktor içerde tutmanın manası yok dedi, o yüzden 38 de alıcaz, ben 24 u gibi olsun yay burcu olsun istiyordum ama evdeki hesap çarşıya uymuyor
Valla kaçtır benimkinin pozisyonu aynı, dönmedi, nasip bu işler, seninki zaten sezaryenmis yakinda gününüz belli olur canimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…