2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Gavisgon hiç fayde etmiyor rennide başta iyi geliyordu ama şimdi oda işe yaramıyor.bebek hareket ettikçe boğazım mahvaliyor.
İlik süt ya da soğuk sutte bana zaman zaman iyi geliyordu mide yanmasi da kötü bilirim. Ben bir aydan fazla yemeklerde baharat ve cok yağ kullanmıyorum bunlar şurubun yanında aldığım onlemler

iyi akşamlar kızlar dün kontroldeydim benim canavar şükür dönmüş artık farketmiştim zaten alt tarafa feci baskı yapıyodu erken doğum riskim yokmuş soluk alıp vermesini bile gördük şükür herşeyi yolundaymış bi süpriz olmazsa eğer 2 hafta sonra gün planlıycaz şimdiden 2800 olmuş kilosu sanırım buda oğlum gibi 3850 3900 filan doğcak doktorumda öyle dedi

Benimki geçen hafta yani 34+2'de 2746 g idi. Demek ki 40 haftaya kadar 4 kiloyu geçecek hadi hayırlısı ikimize de

Oy maşallah, tombis bebiş olacak demek ki❣

Kızlar selam ben dün kontroldeydim nst baglandım agrım çıkmış doktor agrın varmı diye sordu yok dedim sadece belim agrıyor dedim ama agrın çıkmış dedi korktugun için söylemiyor olabilirmisin dedi evet korkuyorum ama gerçekten hissetmiyorum dedim sonra açılmama baktı açılma yok dedi benim ogluşta normalde 36+4 deyiz ama 37+5 çıktı ve biraz iri olacak sanırım dedi 3300 çıktı nasıl dogum yapacagım çok korkuyorum dogana kadar kaç kilo olur acaba?

Oy maşallah ileriden geliyor bebiş, kuzum ileriden gelirken belki daha erken doğum baslar, zaten doktorun riske atmaz aşırı kilolu olursa, sen bunlar düşünme, sağlıkla doğacak inşallah

Benimki geçen hafta yani 34+2'de 2746 g idi. Demek ki 40 haftaya kadar 4 kiloyu geçecek hadi hayırlısı ikimize de
Ay banada bi Dr 32+3 de 2330 dedi digeride 32+6 de 3 kg dedi.doğurunca sanırım direk ilk okula vereceğim

Korkacak hiç birşey yok canım.ben oğlumu 4060 Gr normal doğumla doğurdum.sen sadece Dr güven ve yönlendirmesini dinle normal yada sezeryan Dr karar versin.o cennet kokusunu duyunca tüm ağrılar tüm acılar unutuyorsun.ben herşey de hep şunu derim kendime herkes yapabiliyorsa bende yapabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…